Skocz do zawartości
Forum

Pierwszy dzień w pracy!! Pomocy :(


Gość Hipek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jutro mój pierwszy dzien w pracy. Miesiąc temu, zacząłem prace na produkcji ale zrezygnowałem po 4 dniach z powodu, jak zwykle wstrętnych ludzi. Poza tym wydawało mi się, że nic mi nie wychodzi i źle wykonuke prace (zresztą na codzien jeat tak samo). Chciałem mieć w końcu prace i cieszyłem się, że za dwa tygodnie zacznę nową. Jednak nadszedł dzisiejszy dzień i panicznie boję sie jutra. Czuje, źe x ludzmi tam pracującymi będzie jak zwykle, masakra. Właściwie bardziej boję się tego, że od razu zrezygnuję...... a wtedy tym bardziej załamie się i zamknę na świat.. Pomóżcie, proszę

Odnośnik do komentarza
Gość mamtaksamo

Hej, ja mam podobnie... przed kazdą nową pracą trzęsę sie jak galareta, nie moge spać, zjadam paznokcie... boje sie ze sobie nie poradzę, że nie będę w stanie ogarnać tematu, ze ludzie będą się ze mnie smiać itp... pierwsze dni w pracy są dla mnie koszmarem dlatego nie znosze pracy gdzie jest dużo ludzi typu produkcja itp :( musisz się wziąść w garsć i przetrwać:(

Odnośnik do komentarza

Wielu ludzi obawia się pierwszych dni w nowym miejscu pracy. To jest naturalne - boimy się tego, co nowe i nieznane. Postaraj się uspokoić, weź ciepłą kąpiel, rozluźnij się przed snem, idź na krótki spacer, by uspokoić myśli i wyczyścić głowę ze stresów. Nie od razu musisz wszystko ogarniać. Pierwsze dni są po to, byś się nauczył od starszych pracowników, co robić, co z czym się je ;) Nie traktuj ich jako wrogów. Oni chcą Ci pomóc. Możesz się od nich wiele nauczyć. Głowa do góry i więcej wiary w siebie! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...