Skocz do zawartości
Forum

Określenie orientacji w wieku dojrzewania


Gość Kitty Minky

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kitty Minky

Mam 15 lat i miałam podobny problem jak miałam około 13 lat, ale to była krótka przejściowa faza. Potem minęło. Teraz wróciło. Być może znowu sobie coś wmawiam bo cóż ja jak już coś zobaczę w telewizji czy przeczytam to wmawiam sobie że też tak mam. Wcześniej nienawidziłam innych dziewczyn, traktowałam je jak rywalki, byłam o nie zazdrosna. Teraz u mnie tak to wygląda:
- staram się być w centrum zainteresowania wszystkich mężczyzn, bardzo mi na tym zależy
- mam fantazje erotyczne z mężczyznami
- nie wyobrażam sobie za bardzo związku z kobietą
- bardzo chciałabym mieć chłopaka
- ciągnie mnie strasznie do mężczyzn w sensie uginają mi się nogi, czuje motylki w brzuchu, czasami nawet aż się śmieje ze szczęścia jak np. któryś powie mi coś miłego
- czasem czuję przy dziewczynach takie dziwne uczucie, nwm czy to jest pociąg czy co
- zawsze od dziecka miałam mega obsesje na punkcie chłopaków, nigdy dziewczyn
- nigdy nie tolerowałam homoseksualizmu
- miałam kiedyś homoseksualny sen
- potrafie czasem obejrzeć się za dziewczyną
- nie chce być bi/homo
- ostatnio pisała do mnie taka less i dziwnie się czułam z tym, sama nie wiem co czułam...
I nie mogę sobie z tym poradzić,pomoże mi ktoś?

Odnośnik do komentarza
Gość Kitty Minky

I flirtowałam trochę z dziewczyną bo mnie to trochę kręciło...takie fajne uczucie w brzuchu... nwm co się ze mną dzieje, sama siebie nie poznaje :(
Mogę dodać że zawsze w mężczyznach byłam tylko nieszczęśliwie zakochana, nwm czy to ma coś do rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...