Skocz do zawartości
Forum

Molestowanie


Gość Wiktoria.W.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiktoria.W.

Hej mam 14 lat i ostatnio coraz bardziej przeszkadza mi pewien problem. Moja mama znalazła sobie innego faceta i prawie 2 lata temu on się do nas wprowadził. Polubiłam go. Ale od około 3 miesięcy zaczął mnie dotykać. To było straszne. Od jakiegoś tygodnia już tego nie robi ale nie potrafię tego zapomnieć. Jak sobie z tym poradzić? Nie powiem tego mamie. Nie chce, żeby była smutna albo cierpiała. W dodatku jest z nim w ciąży. Jak mam o tym zapomnieć?

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Zgadzam się z laurette.Twoja mama powinna jak najwczesniej dowiedzieć sie z kim żyje pod jednym dachem.Musi Ciebie chronić przed złym dotykiem.
Jeśli ten człowiek ma skłonności pedofilskie, to w przyszłości moze także czynić to swojemu dziecku.
Bezwzglednie porozmawiaj o tym z mamą.

Odnośnik do komentarza

Wiktoria.W., laurette i cytrynowa babeczka mają rację. Powinnaś powiedzieć mamie o tym, co zaszło. Nie ukrywaj tego. Zdaję sobie sprawę, że chcesz chronić mamę, nie chcesz jej martwić, ale udawanie, że wszystko jest w porządku, to niezbyt dobry pomysł. Ta trauma wcześniej czy później do Ciebie wróci. Zaufaj mamie i powiedz jej o wszystkim. Wierzę, że Ci pomoże. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...