Skocz do zawartości
Forum

Co im wtedy odpowiedzieć ?


Rekomendowane odpowiedzi

1.Od września idę do nowej szkoły i nowej klasy (1lo), nowi koledzy itd. Problem w tym , że prawie wszyscy chłopacy z mojej klasy uwielbiają grac w piłkę nożną z wyjątkiem mnie. naprawdę gram słabo. Co zrobić w sytuacji, gdy będziemy na boisku i ktoś zacznie krzyczeć, drzeć na mnie, że gram beznadziejnie itd.Co wtedy robić ? Następnie w szatni będzie mnie kolega wyzywał, marudził, ze gram jak ciota, nawet przyjąć nie umiem. Tak się może zdarzyć, bo ponad połowa gra w klubie sportowym ( piłka nożna), a pozostali często chodzą na orliki, mecze, kluby , spotkania itd. Nie chcę, żeby mnie pozbadli i wyżywali się, ani gadali, że dziewczyny grają lepiej ode mnie. Jeśli w szatni prowokowali by mnie do popychania, bójki, jak zareagować i co powiedzieć im wtedy ? To nowa szkoła , a ja nie chce podpaść od razu, że się bije itd. Lepszy jestem w siatkówke, ewentualnie w tenisa. Ale sportu uprawiać nie lubię. Mam nadzieje, że mi pomożecie.

Odnośnik do komentarza

Czesc :) Bedac szczerym, znam Twoj problem. Sprobuj obrocic cala sytuacje w zart lub skonczyc ja neutralnie dla obu stron. Jezeli to nie pomoze, proponuje chwile spokojnej rozmowy, uswiadom im, ze kazdy ma swoje slabe strony, cos czego nie lubi lub nie potrafi i do jednej z W
Twoich slabszych stron nalezy pilka nozna, oraz ze liczysz na ich zrozumienie w tej sprawie. Zycze powodzenia i jak najmniej stresu :)

Odnośnik do komentarza

Naucz się przepisów gry w piłkę nożną, kup sobie gwizdek i gdy na lekcji wf będzie p. nożna, zaproponuj n-lowi, że chciałbyś sędziować.
Powiedz mu, że nie lubisz grać, nie potrafisz, a nie chciałbyś byś obiektem kpin.
Możesz się za to wykazać umiejętnościami w innych dyscyplinach i nie powinno być problemu.
W ostateczności możesz stanąć na bramce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...