Skocz do zawartości
Forum

Trudne relacje przyjaciółki z adoratorami


Gość dosia3455

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dosia3455

Dwa miesiące temu do mojej przyjaciółki napisało dwóch chłopaków ( Ada - moja przyjaciółka im sie podoba ) Oni tez sa przyjaciółmi .. Jeden dla drugiego odpuścil sobie ale potem znowu zaczął .. Ona powiedziala jednemu po miesiacu ze nie ma szans bo zakochala sie w tym drugim ( oni są z naszej szkoły i normalnie gadamy z nimi ;D ) No to sobie odpuscil .. Ada z tamtym co sie zakochala "kręciła" z nim ; D No ale był problem .. jego była dziewczyna .. Zrobiłaby wszystko żeby im zaszkodzic.. Ada przez to myślała żeby z tym drugim - Mikołajem też kręcić a z tym pierwszym- Filipem sobie odpuscic.. Nadszedł czas 18 stki kumpelek .. Patrzymy a tam Mikołaj całuje się z naszą koleżanką z klasy całuje ona sie rozzłościła i poszla do Filipa i zeby Mikołaj był zazdrosny zaczęła mu dotykać nóg i w ogóle ... Po impezie dostala przykrego SMS- a ze ktos Filipowi powiedzial ze ona przed klubem z kims sie calowala i macala .. To nieprawda !! Mikołaj wytłumaczył się że był pijany i dlatego całował się z tamtą drugą i powiedzial Adzie ze to ta była Filipa powiedziala mu o tym co niby sięzdarzyło przed klubem .. Wczoraj odbyły się " Talenty Elektryka " w naszej szkole i wzielam w nich udzial .. Śpiewałam smutną piosenkę i.. Ada się popłakała bo jej zalezy na Filipie i napisala mu SMS - a ze chce z nim pogadac a on jej odpisał że nie ma o czym , i ze nawet nie ma sie do niego zbliżać.. Na talentach Było bardzo dużo smutnych piosenek ..za każdym razem płakała .. Gdy śpiewałam i zobaczyłam że ona płacze , mi też się chciało płakać ; ( Jak mam jej pomóc ? Co ona ma zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Uczucia to poważna sprawa i nie można sobie z nich żartować bądź wykorzystywać. Takie akcje jak robienie komuś czegoś na złość są bardzo dziecinne. Twoja koleżanka dostała nauczkę. Powinna było zdecydować się na jednego chłopaka. A tak została z niczym. Człowiek uczy się na błędach, Miejmy nadzieję, że ona również i na przyszłość będzie mądrzejsza. A teraz bądź przy niej, niech się wypłacze i zapomni o obu chłopakach. Będą następni.

Odnośnik do komentarza

Najlepszym rozwiązaniem będzie szczera rozmowa. Nie warto wierzyć plotkom, to po pierwsze, a po drugie nie można skakać z kwiatka na kwiatek, jak nie z tym to z tamtym, jak nie z tamtym, to z tym. To bardzo niedojrzałe i może sprawić przykrość osobie, które darzy nas sympatią. Twoja koleżanka powinna porozmawiać z chłopakami oddzielnie. Powiedzieć jednemu co do niego czuje i jak było naprawdę, a drugiemu, że mogą się przyjaźnić, ale czuje coś do jego kolegi. taka klarowna sytuacja będzie najlepsza, ponieważ każdy będzie wiedział na czym stoi - mówiąc kolokwialnie. Nie mniej jednak chłopak może czuć się urażony, na pewno zrobiła mu przykrość więc istnieje ryzyko, że mogą być trudności w odbudowaniu tych relacji.

Odnośnik do komentarza

na penwo jestescie nastolatkami i ganiacie sie z chłopakami kto z kim kiedy i jak, ale to nie jest dobry pomysl, zawsze warto wziac pod uwage uzucia drugiej osoby bo jak bedziecie strasze i tak sie bedziecie zachowywac to nigdy nie stworzycie stalego zwiazku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...