Skocz do zawartości
Forum

Przewlekły ból głowy


Gość Obolały1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Obolały1

Mam 26lat, od kilkunastu miesięcy miewam bóle głowy. Są to bóle które nasilają się w ciągu dnia i trwają czasami kilka godzin. Głowa zawsze boli w przedniej części głowy w miejscu czoła, czasami jest to tak bardzo silny ból że upośledza wykonywanie najprostszych czynności. Skutkiem tego jest nie wykonywanie swoich obowiązków, brak skupienia podczas pracy, osłabienie,(czasami problemy z mową, masakra) ogarnia niemoc, niechęć do wykonania zadań. Robiłem badania lekarskie i psychologiczne potrzebne do pracy, wszystko w porządku.Dodatkowo zrobiłem usg nerek, wątroby, wynik-ok. Podejrzewałem że problem może być w zatokach, 3 miesiące temu byłem u laryngologa, miałem wtedy katar dostałem skierowanie na prześwietlenie zatok i antybiotyk. Ponownie odwiedziłem laryngologa z prześwietleniem, powiedział że zatoki są zdrowe. Ostatnio profilaktycznie stosuje SinuRinse. Zatoki wykluczone.Następnie zgłosiłem się do lekarza rodzinnego zrobić rozszerzone badanie krwi, wszystkie czynniki w normie jak u zdrowego człowieka-krew wykluczona. Dwa tygodnie temu czułem się tak źle że odwiedziłem SOR, zrobiono EKG serca - ok, ciśnienie - ok, temperatura-ok, badanie krwi(cukier) -ok, podano w kroplówce lek przeciwbólowy następnie wypisali do domu (dalej nie znam przyczyny bólu) z skierowaniem do neurologa a wolne terminy trzeba trochę czekać. Pewnego dnia bardzo bolała mnie głowa, wybrałem się prywatnie, pobadał... wykluczył migrenę i sprawy nerwowe, pytałem dlaczego to powiedział że ma inne objawy, to wykluczone. Zapytałem co może być przyczyną takiego tępego bólu, dowiedziałem się że powodów może być tysiąc i dostałem skierowanie na tomograf na który trzeba czekać kilka miesięcy. Ostatnio zacząłem usuwać 4 stany zapalne w zębach poprzez wyrwanie i leczenie kanałowe zębów. Bóle wciąż się nie zmniejszają, czy ktoś może mi pomóc ? Prowadzę regularny tryb życia, mam prace biurową ale jest sporo nerwów i stresu, staram się min. 4 razy dziennie jeść, (2 miesiące temu stosowałem Colon C do poprawy pracy jelit) po pracy przeważnie przebywam na świeżym powietrzu, często aktywny fizycznie. Bardzo dużo gram w piłkę, biegam, jeżdżę na rowerze. Rzadko zarywam noce i śpię po min. 7 godz. Nie zażywam leków przeciwbólowych, nie leczę się na żadne schorzenie. Ostatnio zauważyłem że jak jestem głodny i przez większą cześć dnia nic nie jem to ustępują bóle (dziwne) , czytałem o nadmiarze Tyraminy ale nie wiem czy to może być przyczyna. Potrzebuję pomocy.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Obawiam się, że na forum nikt nie będzie Ci w stanie pomóc. Przez Internet nie da się postawić diagnozy i zgadnąć, co jest przyczyną Twoich dolegliwości. Konieczna jest wizyta u neurologa i TK głowy. Musisz zrobić te badania, by móc stwierdzić, co jest przyczyną Twoich przewlekłych bólów głowy. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...