Skocz do zawartości
Forum

Co mi tak naprawdę jest?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałabym spytać o waszą opinie.
Leczyłam się paru lekarzy i każdy inaczej mnie diagnozuje. Na początku były to zaburzenia adaptacyjne potem zespół depresyjny, potem borderline i chad i od pół roku schizofrenia. Najgorszymi objawami są uczucie jak by ktoś mi w głowie mówił co mam robić w postaci moich myśli. Te myśli dotyczą głównie zrobienia sobie krzywdy. Ale to nie są moje myśli , ciężko to wytłumaczyć. Czuje się tez obserwowana przez innych ludzi. Boję sięprzejść obok większej grupki bo czuje jak by o mnie rozmawiali i się śmiali ze mnie. Mam jeszcze wiele innych objawów takich jak pustka w głowie a czasem natłok myśli. Brak mi koncentracji itp. Nie dawno słyszałam głos w głowie mówiący moje imię.
Co mi w końcu jest?!

Odnośnik do komentarza

Bezimienna_95, jeśli słyszysz głosy w głowie, które zachęcają Cię do zrobienia rzeczy, których nie chcesz oraz masz wrażenie, że inni się z Ciebie śmieją czy o Tobie rozmawiają, to może świadczyć o zaburzeniach myślenia, a zatem dość prawdopodobna jest diagnoza schizofrenii. Myślę jednak, że sama etykieta diagnostyczna nie jest najważniejsza, ale fakt, czy się leczysz, czy bierzesz leki, by poczuć się lepiej, by zmienić na lepsze swoje życie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...