Skocz do zawartości
Forum

Leczenie psychiatryczne ambulatoryjne?


Gość agaaha1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agaaha1234

Witam. Podejrzewam u siebie depresję, zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowości. Jest mi z tym ciężko żyć od trzech lat. Mam codziennie silne myśli samobójcze i plany. Już dwa razy próbowałam się zabić. Byłam hospitalizowana w psychiatryku, kiedyś chodziłam do psychiatry, psychologa na terapię, ale już od dawna nie. Nie chcę o tym opowiadać. Chcę się leczyć na wlasną rękę. W tamtych momentach byłam niepełnoletnia. Właśnie skończyłam lat 18, chciałabym się zapisać do psychiatry, ale jeśli dalej chodzę do szkoły muszę płacić czy dalej mogę na NFZ? W sumie pieniądze nie są ważne, ale wtedy się chociaż nie wywala pieniędzy w błoto jeśli lekarz jest beznadziejny. Poleca ktos jakiegos dobrego psychiatrę z Krakowa? Najlepiej mężczyzna, nie mam przekonania do kobiet psychiatrów, z własnego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

W perspektywie tylu problemów, jakie wymieniłaś, nie polecam leczyć się "na własną rękę". Jeśli masz 18 lat i nadal się uczysz, jak najbardziej możesz skorzystać z pomocy w ramach NFZ. Psychiatrów z Krakowa możesz szukać pod poniższym linkiem: https://ranking.abczdrowie.pl/c/27,psychiatra,641,krakow

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość agaaha1234

Chodziło mi, że na własną rękę, czyli sama chodzę do psychiatry, a nie tak było wcześniej, że musiałam z rodzicami. Dziękuję za odpowiedź. Czy jeśli moje bmi jest równe 15,3 będzie konieczna hospitalizacja? Trafiłabym wtedy na oddział dla dorosłych czy wcisnęłabym się jeszcze dla dzieci i młodzieży? Wolę tę drugą opcję jeśli już...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...