Skocz do zawartości
Forum

Jak przezwyciężyć załamanie nerwowe?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim. Mam już na karku pól wieku, myslałam,że wszystko, co złe już za mną i wydawało się,że dobrze sobie radzę z codziennymi problemami.Do niedawna...
Załamanie może dotknąć człowieka w każdym wieku :-(
Pracuję, mam 25 -letnią córkę, którą praktycznie sama wychowywałam i , która do niedawna była moją nie tylko dumą i radością,ale i wspaniałą przyjaciółką.
Nie mogę się pozbierać,prawie ciągle płaczę, nie śpię, cierpię na bóle głowy,bardzo źle się czuję.
Uprzedzając pytania, córka Bogu dzięki żyje , studjuje w innym mieście i ma się dobrze,a jednak swoim postępowaniem łamie mi serce.
Wiem,że jest dorosła i ma prawo do własnych decyzji,a mimo to czuję głęboki smutek i rozczarowanie.
Zawsze potrafiłam czerpać przyjemność z małych rzeczy, ot,że świeci słońce,że mam na talerzu smaczny posiłek, z piosenki usłyszanej w radiu, z filmu czy książki,a teraz straciłam całą radość życia.
Jedynie w pracy moblizuję się i staram się być dalej tą samą pogodną i pozytywną osobą,ale gdy wchodze do domu wyję jak pies.
W obliczu nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia mam mam myśli samobójcze.Mój świat wartości się załamał i nie wiem jak go odbudować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...