Skocz do zawartości
Forum

Nieszczęśliwa miłość


Gość mBeatyasx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mBeatyasx

Czy jest tu ktoś kto przeżył nieodwzajemnione miłości pod rząd od 15 roku życia? U mnie tak właśnie jest. Przez 12 lat nie trafiłam na odwzajemnione uczucia. Zawsze dostaję kosza..Może powinnam umrzeć, bo już nikt mnie nie pokocha?

Odnośnik do komentarza
Gość zanetkap

A ile masz lat? Nie przejmuj się, nie trafiłaś jeszcze na swojego,ale na pewno trafisz,wystarczy poczekać :) nie rób niczego na siłę, bądz cierpliwa a samo wyjdzie i nawet nie będziesz wiedziała kiedy ;)

Odnośnik do komentarza

mnie to spotyka od prawie 17 lat - zaczęłam się zastanawiać nad terapią, bo jakoś mam wrażenie że jestem emocjonalnie do niczego i mam problem przede wszystkim z akceptacją samej siebie i to się przekłada jak mnie odbierają inni

Odnośnik do komentarza

Słuchaj, byłam w podobnej sytuacji...
I w końcu już zwątpiłam, że kogoś poznałam... Byłam stale w dole, brakowało mi po prostu kogoś obok. Co pewien czas ktoś wpadł mi w oko, ale co z tego... Czasem z kimś pisałam, poznanym przez Internet, a po jednym spotkaniu koniec znajomości. Byłam załamana. I w końcu ktoś sam pojawił się w moim życiu. Miałam profil na jednym z portali, gdzie można kogoś poznać, osoba ta do mnie napisała i... po miesięcznym pisaniu, rozmowach telefonicznych, wymianie zdjęć z mojej inicjatywy, udało się. Dzisiaj jesteśmy parą i planujemy wspólne życie :) Szczęście może czaić się tuż za rogiem. Głowa do góry. Jest na pewno gdzieś i Twoja połówka, która czeka na Ciebie.

Odnośnik do komentarza

mBeatyasx, zdaję sobie sprawę, że nieodwzajemniona miłość bardzo boli. Ty się angażujesz, ale po drugiej stronie nie ma tego samego. Po Twoim poście wnioskuję, że jesteś młodą osobą. Wszystko przed Tobą! Chociaż wydawać by się mogło, że brzmi to teraz jak wyświechtany frazes, naprawdę nie warto z desperacji rzucać się w ramiona pierwszego lepszego faceta. Daj sobie czas! Jak ktoś słusznie napisał, czasem uczucie przychodzi niespodziewanie, w najmniej oczekiwanym momencie. Możliwe, że u Ciebie też tak będzie? Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...