Skocz do zawartości
Forum

potrzebuje pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo sie martwie bo od miesiąca mam dziwne myśli urwałam kontakt ze wszystkimi i nie mam na nic ochoty. Chodzi tu o mojego chłopaka. Ciągle sie zastanawiam czy napewno go kocham czy tesknie czy jestem zazdrosna czy mi sie podoba i wiele wiecej. Od 4 dni myśle o rozstaniu ale nie widze zycia bez niego myśle ze jakbym zerwała byłoby jeszcze gorzej bez niego. Dzisiaj zaproponowal i mi przerwę w zwiazku na tydzien zebym sie zastanowila czy napewno go kocham. Nie jestem pewna co do niego czuje ale ze mną jest coraz gorzej nie mam apetytu od 3 dni nie wiem co sie dzieje. Wczoraj byl u mnie i nawet nie miałam ochoty na całowanie i wgl. Dziasiaj miał do mnie przyjechac ale nie za bardzo mialam ochote i wtedy powiedzial mi o tej przerwie. Najchetniej bym zasnela i juz nigdy sie nie obudzila. Od misiaca nie funkcjonuje przez ten lęk i mysli normalnie. Te mysli mnie niszczą nie jestem sobą juz od miesiaca ale nie chce zostawic mojego chlopaka nie widze zycia bez niego. Boje sie ze juz niedlugo nie bedziemy razem. strasznie sie boje co mi jest???

Odnośnik do komentarza

curlyklg, przez Internet nie da się postawić diagnozy, ale Twoja nagła zmiana samopoczucia jest niepokojąca. Wątpliwości dotyczące związku, lęki, brak radości, spłycenie emocjonalne, bierność, brak motywacji do działania, brak apetytu, senność, zmęczenie mogą sugerować na epizod depresyjny, ale powinnaś skonsultować się z lekarzem. Na początku zrób przynajmniej podstawowe badania, by sprawdzić, czy wszystko w porządku ze strony organizmu. Jeśli badania wyjdą OK, dopiero wówczas będzie można szukać przyczyn dolegliwości w psychice. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

curlyklg, przez Internet nie da się postawić diagnozy, ale Twoja nagła zmiana samopoczucia jest niepokojąca. Wątpliwości dotyczące związku, lęki, brak radości, spłycenie emocjonalne, bierność, brak motywacji do działania, brak apetytu, senność, zmęczenie mogą sugerować na epizod depresyjny, ale powinnaś skonsultować się z lekarzem. Na początku zrób przynajmniej podstawowe badania, by sprawdzić, czy wszystko w porządku ze strony organizmu. Jeśli badania wyjdą OK, dopiero wówczas będzie można szukać przyczyn dolegliwości w psychice. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...