Skocz do zawartości
Forum

Lęk wysokości i niepewnośc dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od lat miałem lęk wysokości i pewnego dnia poznałem dziewczynę dojrzałą itd chodziliśmy razem zakochani a następnie po paru dniach zabrałem ją na stare miasto na most i oboje zauważyliśmy że nie mamy lęku wysokości i byliśmy w wielkim szoku. Przez pierwsze 3 dni miałem zawroty głowy i to na tyle że myślałem ,że wymiotował będę i na dodatek potrafiłem max zjeść 2 kanapki. Co jest tym spowodowane ? chodzimy tym samym krokiem , słuchamy tej samej muzyki, nawet przypadkiem założyła bluzkę na której była flaga Francji którą ja mam na bransoletce.

Jestem z nią 6 dni i mimo iż staram się całuję ją namiętnie dbam o nią po prostu robię wszystko dobrze i najlepiej ona potrafi z byle powodu powiedzieć że nasz związek nie ma sensu . Ostatnio telefon mi padł i nie pisałem 10min i ona sądziła że nie ma sensu nasz związek . Miała trudne dzieciństwo jej ojciec (nie żyje ) próbował zabić jej matkę i ogólnie znęcał się nad rodziną jak była mała . Jej rodzice absolutnie mnie akceptują .Pozwalają nam razem spać itp
Zadając jej pytanie ,,Jakie są twoje marzenia'' odpowiedziała że nie ma marzeń ,ale po dłuższym naleganiu ciągle mi powtarza że chciała by aby samochód ją przejechał :/ serce mi się kroi jak to słyszę ale ona dalej to powtarza. Nie wiem co mam robić z dnia na dzień czuję że po prostu się rozstaniemy ;< Staram się z całej siły ale to nic nie pomaga ja mam 16l ona 14l z tego co wiem jestem jej pierwszym chłopakiem a ona jest dla mnie pierwszą dziewczyną . Nie chce jej stracić co mam robić ?? powtarza tylko że jest brzydka oraz że chciała by aby ją samochód przejechał ... Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...