Skocz do zawartości
Forum

agorafobia ? psychoterapia ? Łódź ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem z Łodzi,poszukuje od dawna pomocy w zakresie agorafobii (zostało to stwierdzone razem z zaburzeniami depresyjno lękowymi) mam 25 lat, meczę się z owymi problemami kilka lat, biorę leki(lamitrin i paroxinor) jednak czuje wciąż, że coś jest nie tak, mam lęk przed wychodzeniem na imprezy, czy podróżą na wakacje, zawsze szukam wymówek, a jak już wychodzę dalej poza dom, czuje ciśnienie - skok, negatywne myśli i ich natłok, uczucie odrealnienia, zwłaszcza wieczorami... kolejne wakacje w mieście... ciężko czasem mi się wstaje z łóżka, mam też problemy z zasypianiem... a najlepsze jest to, że wielu moich znajomych itd nawet nie wie o tym, ponieważ poza ucieczkami od wyjść itd, nie widać po mnie nic takiego, ponoć jestem przystojny hehe, zawsze dobrze i schludnie ubrany, dbam o swoje ciało( siłownia) czy jest ktoś w stanie mi pomóc za pomocą psychoterapii ? :) w Łodzi ? oczywiście osoba z certyfikatem była by najlepsza, jak i również nie zdzierająca tylko pieniędzy, ale która chce pomóc... zależy mi na tym, ponieważ chce wyjechać za granice.. nigdy nigdzie nie byłem... zwiedzić, rozpocząć prace.. pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...