Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie od partnera


Gość kfmf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
myślę, że mam jakiś problem ze sobą. Chyba jestem uzależniona od swojego partnera. Nie daje mu wgl wolnej przestrzeni, muszę cały czas wiedzieć co robi. Właśnie wróciliśmy z urlopu, on wyszedł się napić z kolegami, a ja popadam w jakąś paranoję, że ze sobą nie piszemy, nie rozmawiamy. Myślę, że problem leży w tym, że kiedyś zostałam zdradzona i boję się kolejnego odrzucenia. Nie wiem jak się oderwać od ciągłego zamartwiania się i tego chorego myślenia. Jego to naprawdę denerwuje, że nie daje mu choć trochę wolnej ręki. Przez to zepsuło nam sie strasznie i on się już wgl nie stara. Proszę, poradźcie mi co mam zrobić. Psycholog nie wchodzi w grę

Odnośnik do komentarza

kfmf, zależność od partnera jest bardzo toksyczna. Zarówno dla Ciebie, jak i dla samego partnera, który czuje się osaczany. Ciągle wisisz mu na ramieniu, chcesz go kontrolować, nie dajesz mu przestrzeni i odrobiny swobody. Nic dziwnego, że ucieka, przestaje się starać, jest sfrustrowany i zły. Znajdź sobie pasję, czas dla siebie i przestań go ciągle sprawdzać i kontrolować, bo to może zniszczyć nawet najlepszy związek. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...