Skocz do zawartości
Forum

Nadmierna zazdrość o partnerkę


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość meffa12345

Troszkę zaufanie do partnerki. Nie możesz ograniczać jej kontaktów z kimkolwiek, bo będzie czuła się w związku jak w klatce. Zazdrość nie jest zła. Mówi ona o tym, że zależy nam na drugiej osobie, ale również nie można z nią przesadzać.
Radzę wiele 'akcji' partnerki przemilczeć (spotkań itp.) i tłumić w sobie to, ażeby Ona czuła się lepiej w tak silnej relacji z Tobą.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Zazdrość jest potrzebna w związku, ale powinna to być zazdrość we właściwych proporcjach. Kiedy jest to zazdrość chorobliwa, nieuzasadniona, wówczas może zabić nawet najsilniejsze uczucie. Jak sobie z nią poradzić? Najpierw trzeba znaleźć przyczynę zazdrości - niska samoocena, lęk przed odrzuceniem albo rozstaniem, lęk przed samotnością? Zachęcam do przeczytania artykułu: Jak sobie radzić z zazdrością? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Zazdrość jest potrzebna w związku, ale powinna to być zazdrość we właściwych proporcjach. Kiedy jest to zazdrość chorobliwa, nieuzasadniona, wówczas może zabić nawet najsilniejsze uczucie. Jak sobie z nią poradzić? Najpierw trzeba znaleźć przyczynę zazdrości - niska samoocena, lęk przed odrzuceniem albo rozstaniem, lęk przed samotnością? Zachęcam do przeczytania artykułu: Jak sobie radzić z zazdrością? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Lepiej przestań być tak zazdrosny bo gdy partner się z Tobą rozstanie z tego powodu to dopiero będzie płacz. ze mną ktoś kiedyś się rozstał z tego powodu, była straaaasznie zazdrosna, ciagłe telefony, kontrola aż w końcu te słynne słowa" NIE WYTRZYMAM TEGO, MUSIMY SIĘ ROZSTAĆ".To było jak grom z jasnego nieba. ale było już za póxno, drugiej szansy nie dostałam. teraz mam inne podejście do związku, bardziej zdrowe dla mnie. Choć czasem mnie korci, ale po co mi sie denerowowac niepotrzebnie?....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...