Skocz do zawartości
Forum

Pomoc na odległość?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mieszkam 20km od miasta i jestem w ciąży, nie mam nawet za bardzo na jedzenie, więc na podróże do psychologów/psychiatrów tym bardziej. Czy można uzyskać fachową pomoc psychologiczną dzwoniąc pod jakiś numer komórkowy (mam abonament na komórkowe za darmo, na stacjonarne już się płaci)?
Przez wiele lat niszczył mnie psychicznie mój mąż a później zabrał mi dzieci i wyjechał za granicę, nie mam z nimi kontaktu od 3,5 roku. Przyznam szczerze, że po tym jak Sąd zignorował mój wniosek (niezgodnie z przepisami) przez co mój ex wyjechał bez konsekwencji próbowałam popełnić samobójstwo ale zamiast tętnicy przecięłam żyłę i nic mi się nie stało.
Straciłam nadzieję na odzyskanie moich dzieci ale próbowałam jakoś żyć dalej i ułożyć życie z kim innym. Ciąża nie była planowana ale cieszę się, że znów otrzymam ten dar jakim jest dziecko i znów będę miała dla kogo żyć, tylko problem w tym, że nie wiem co będzie jutro, za tydzień, za miesiąc, czy ze względu na złą sytuację materialną nie zabiorą mi dziecka a ja nadal będę płaciła na te, które "straciłam".
Czuję się bardzo źle, nie mam chęci do życia, snuję się z kąta w kąt, często płaczę, schudłam, wciąż rozdrapuję bolesne rany, nie potrafię się nie zadręczać...

Odnośnik do komentarza

Czy można uzyskać fachową pomoc psychologiczną dzwoniąc pod jakiś numer komórkowy (mam abonament na komórkowe za darmo, na stacjonarne już się płaci)?

Witam!

Owszem, jest możliwość uzyskania doraźnego wsparcia, dzwoniąc pod darmowy telefon zaufania dla osób dorosłych. Kryzysowy Telefon Zaufania nr 116 123 - czynny codziennie od 14.00 do 22.00. Odsyłam do linka: http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...