Skocz do zawartości
Forum

Nie umiem juz zyc


Gość hazrat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim zyciem moi znajomi i rodzina niczego sie nie domyslaja zawsze usmiechniaty i wesoly a w srodku zupelna pustka izoluje sie czesto przez co mam problemy z nawiazywaniem nowych znajomosci codziennie mysle o samobojstwie juz raz podjelem jedna probe niewiem juz co mam robic boje sie ze to sie zle skonczy nikt mnie niechce wysluchac wiec zwracam sie o pomoc :(prosze

Odnośnik do komentarza

hazrat, Twoje objawy, a szczególnie myśli samobójcze, wskazują na epizod depresyjny. Nie możesz bagatelizować swojego pogarszającego się samopoczucia. Powinieneś skonsultować się z lekarzem psychiatrą. Jeśli nie masz z kim porozmawiać o swoich smutkach i problemach, możesz skorzystać z anonimowego, darmowego wsparcia, dzwoniąc do telefonu zaufania 116 123 (http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dziekuje chociarz ktos mnie wysluchal niemowilem o tym nigdy nikomu wstydze sie tego moi znajomi nierozumija tego dawalem sygnaly ale karzdy mnie olal wiec dziekuje za wsparcje mam duzy problem czasami jest lepiej ale mysli samobojcze nachodza mnie karzdego dnia i to pare razy dziennie boje sie ze pewnego dnia cos wemnie peknie i naprawde to zrobie :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...