Skocz do zawartości
Forum

Niesmialosc i nerwica uniemożliwia mi komunikacje z ludźmi. ..


Gość Ffswaa

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam dzisiaj u pewnej kobiety pomóc w ogródku tam byl jej syn , ..udawalam że jestem pochłonieta plewieniem on coś tam powiedział a ja takim cichym glosikiem powiedziałam Tylko "ok" .potem cos tam znów zapytał a ja . zaczęłam się jakac i nawet wyslowic sie nie umiem. .Mam niską samoocenę i kompleksy na tle intelektualnym nie lubię rozmawiać bo wiem że nie mam nic do powiedzenia,ciotka się mnie pyta czy dobra sałatka a a ja "no dobra salatka" moze trzeba piperzu dodać? 'no nie jest dobra ale w sumie trochę pieprzu mozna by było dac czy coś' ' to jest taki banalny przykład ale tak mniej więcej wygląda rozmowa ze mną ..Brat mi często mówi że jestem za tepa. .do tego jeszcze ta nic do zaoferowania..Co przeczytam to zapomnę. .jestem taka nudna flegmatyczna nijaka cholernie nieśmiała wycofana wstydzę sie ludzi izoluje od nich : Jestem bardzo zamknięta w sobie ..Jestem dobra osobą umylam podłogę, wytarlam kurze tej pani za darmo. .- jestem bardzo szczupła, wysoka: przeciętna, nie mam nic do zaoferowania czym chłopak miałby zwrócić na mnie uwagę. .ani jakiegoś pozwalającego wyglądu. .Żadnych pasji, zainteresowań totalna ignorancja, pod względem intelektualnym już totalna klapa..jestem zwyczajnie tepa, malomowna, malokumata ..Jak sobie poradzę w życiu? Będąc takim zerem: ( żaden chłopak nie chcialby ze mną miec nic wspólnego. .Jestem już w takim wieku gdzie potrzebuje bliskości drugiej osoby: (

Czy to jakas fobia społeczna? Nerwica
Czy Poprostu taka mam beznadziejna osobowość i charakter? ;(
osobowość i charakter?

Odnośnik do komentarza

Witaj Ffswaa!

Podejrzewam, że wszystkie Twoje problemy (nieśmiałość, małomówność, wycofanie społeczne) biorą swój początek w niskiej samoocenie. Dyskredytujesz się na wszystkie możliwe sposoby, nie wierzysz w siebie, w swoje możliwości, krytykujesz się w każdej dziedzinie. Zrozum, że nie ma ludzi idealnych, którzy znaliby się na wszystkim. Może nie jesteś Einsteinem i nie można porozmawiać z Tobą o fizyce czy polityce, ale jak sama zauważyłaś, jesteś osobą pomocną, dobrą, która chętnie pomaga innym bezinteresownie. Masz wiele mocnych stron i atutów, z których pewnie nie zdajesz sobie nawet sprawy. Zachęcam Cię do przeczytania artykułu: Jak podnieść poczucie własnej wartości? Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...