Skocz do zawartości
Forum

Uczucie jak po narkotykach.. na haju.


Gość Lizz30

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu czuje sie jakbym była pod wpływem jakis natkotyków, jak na haju. Jak by wszystko bylo oddalone i innaczej postrzegam wszystko. Czuje sie tak jak btm mogla zdobyc swiat.. przyłapuje sie na roznych rzeczach zamiast zrobic cos tak jak powinnam to nie wiem np. Mialam schowac ubrania do szafy polozylam je na podloge i takie mam rozne schizy.. ciagle chodze w napieciu zestresowana ze cos zrobie nir tak.. i tak elasnie robie albo mylalsm ze zsmknelam drzwi od idomu i sprawdzwlam jeszcze i byly zamkniete tak mi sie wydawalo a sie okazalo ze byly orwarte albo ludzie do mnie mowia to tak jak bym by a gdzie indziej niby slucham i eiem co mowia ale tak jakos jak nie do mnir takie schizy lapie... ciagle cos robie nie tak wszystko mi sie myli... ciagle mi cos upada kiedys tak nie mialam... Nie wiem z jakiego powodu czy to jakies napiecie ktore mi towarzyszy w srodku czy przez lęk, nerwy. NIE WIEM czy przez to ze wszysyscy oczekuja ode mnie ze musze zrobic to i tamto w 100% jesli zrobie maly blad. Juz jestem oceniana zle a potem sie boje i robie jeszcze gorsze bledy... Jestem pod presja ciagle mze to jest problemem a moze nie noe wiem czemu mam talie uczucia i ten haj... Moze to zabawnie brzmibale mnie to bardzo szoluje bo nigdy tak nie mialam...

Odnośnik do komentarza

Witaj Lizz30!

Stan ciągłego napięcia, niepokoju, lęku, stresu, a do tego problemy z koncentracją uwagi mogą sugerować zaburzenia nerwicowe. Do tego pasuje ten stan "na haju", o którym wspomniałaś. Prawdopodobnie jest to depersonalizacja i/lub derealizacja. Niestety, drogą wirtualną nie postawię diagnozy. To są tylko moje przypuszczenia, które powinnaś zweryfikować u specjalisty. W pierwszej kolejności idź do lekarza rodzinnego i zrób przynajmniej podstawowe badania, by sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Może Twoje nieprzyjemne dolegliwości da się uzasadnić czym innym niż nerwicą? Może to przez nieodpowiednią dietę, brak jakiś witamin albo zaburzenia hormonalne? Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...