Skocz do zawartości
Forum

Dramat mojego chłopaka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam duży problem ... jakieś kilka dni temu rozstałam sie z chłopakiem ponieważ zaczął mnie oszukiwać, spotkał sie ze swoją była dziewczyna gdy ja wyjechałam do Szkocji. Twierdził ze chciał sie na niej odegrać za to ze go kiedyś kilka razy zdradziła. Jednak nie chodzi dokładnie tutaj o to . Jest inny problem którego nie umiem rozwiązać. On ma trudna sytuacje rodzinna. Musiał wyprowadzić sie z domu a nie ma jeszcze 18 lat , ponieważ jego ojciec nie akceptuje go i znęcał sie nad nim psychicznie. Aktualnie od 3tggodni mieszka u swojej kuzynki . Jednak ona ma swoją rodzine i za niedługo bedzie musiał sie wyprowadzić tylko nie ma gdzie. Prosze bardzo o pomoc co ja moge w takiej sytaacji zrobić, jak ja moge mu pomoc zeby juz więcej nie cierpiał ? Gdzie mam sie z tym udać by było lepiej !? Prosze o szybka odpowiedz dla mnie to bardzo wazne ponieważ nie moge patrzeć jak on cierpi

Odnośnik do komentarza

Jest wiele młodych w takiej sytuacji i jakoś sobie radzą.
Pracują, zarabiają, choć skromnie, wynajmują pokój i nawet niektórzy się uczą. /osobiście znałam trzy takie osoby/
Dają radę, choć nie twierdzę, że jest łatwo.
Zerwaliście, wiec chłopak musi radzić sobie sam.
Najważniejsze, ze wyrwał się z toksycznego otoczenia.

Odnośnik do komentarza

Aandziak18, dobrze o Tobie świadczy, że martwisz się o swojego byłego chłopaka. Nie jesteście już razem, a Ty nadal troszczysz się w pewnym sensie o niego. Owszem, chłopak znajduje się w dość trudnej sytuacji, ale musi radzić sobie sam. Jeśli potrzebuje pomocy, może zwrócić się do MOPS-u. W konkretnej placówce dowie się, na co może liczyć. Chcąc mu pomóc, doradź mu, by skierował swoje kroki do opieki społecznej. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...