Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem chora na anoreksję?


Gość eliza19981998

Rekomendowane odpowiedzi

Gość eliza19981998

Cześć. Od prawie trzech lat mam problemy z odżywianiem. To wszystko było bardzo przeplatane. Początkowo głodówki, obsesyjnie ćwiczenia na przemian ataki na jedzenie. Wymiotuję od dwóch lat. Kiedyś przez jakiś dłuższy czas nadużywałam środków przeczyszczających (tabletki,senes). Ale już tego nie robię z powodów zdrowotnych. Gdy się odchudzam przez kilka miesięcy chudnę po kilkanaście kilogramów do niepokojącej niedowagi, wtedy liczę kalorie, bardzo mało jem, wymiotuję, ale tylko w sytuacjach koniecznych. Gdy schudnę bardzo dużo zaczynam się przejadać przez następne dobre tygodnie. Wracam do wagi pierwotnej i znów zaczynam się odchudzać, bardzo chudnąć. I takie błędne koło zataczam od dawna. Wszyscy chyba już się przyzwyczaili do moich ogromnych wahań wagi. Już nawet się nie martwią, gdy dużo schudnę, bo domyślają się, że znów przytyje. Ale nie potrafię normalnie funkcjonować. Całe moje myśli to jedzenie i waga. Obsesja. Nie wiem co robić. Od kilku tygodni znów się odchudzam. Moje BMI wynosi 16.2 i wciąż czuje się za gruba. Mam bardzo niską samoocenę, myśli samobójcze, nie chce mi się żyć, nienawidzę siebie. Nie mam siły na nic. Chyba objawów fizycznych nie musze wymieniać? Są oczywiste przy racja jedzeniowych jakie spożywam. Jestem w kiepskim stanie. Czy to anoreksja?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...