Skocz do zawartości
Forum

Peszy mnie obecność kuzynki nie lubie z nią przebywać


Gość Ajsheh2

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za granicą u rodziny.Ciocia kupiła mi bilet, chciała mnie zaprosić do siebie. Cieszyla sie ze będę z Kają
(kuzynka)spędzać czas,ze będziemy jak papużki nierozlaczki. A jest naodwrót większość czasu wole spędzać z ciotka niz z nią.Kiedyś jak przyjeżdżali do Polski trzymalysmy się razem .Ona jest młodsza ode nnie o rok,jestt bardzo śmiała, żywa momentami zbyt pewna siebie. Czasem mam wrażenie że uważa sie za kogoś lepszego. Ona jest żywa, lubi się wyglupiac.,Ja cicha,malomowna i nieśmiała. Widzę ze próbuje nawiązać ze mna rozmowea czassm udaje nam się zlapac kontakt . Za:dużo ja rozpiescili do tego stopnia ze nawet swojego pokoju nie umie posprzątać, zawsze potrafi się wykręcić, jedynie co umie to stać przed lustrem godzinami i sie pudrowac. W kościele zamiast na:mszy śmieje się do:mnie i obgaduje ludzi, Idziemy ulica to przeklina po polsku..Gada w autobusie o czlowieku ktory siedzi obok nas .Żeby nie wyjsc na:gbura przytakuje i śmieje się z nią (Co:chwilę do niej pisze jakiś kolega czy inni faceci .Ma:17 l mowila że robiła loda czarnoskuremu (koledzy) i jakiemus bylemu,zerwala z chłopakiem bo pocił się w łóżku ..sluchalam tego:jak w jakimś śnie. .Ta dziewczyna nie ma zadego wstydu ani zachamaowan .Wciąga trawke,po:kinie:poszla z kolegą do sex shopu i:robili sobie tam:zdjęcia potem mi pokazala

..Tutaj nie ma czegoś takiego:jak temat tabu..ogólnie jest dla mnie miła ale ta jej zbytnia wylewność i przebojowosc to:nie moje klimaty...

Powinnam przestać izolowac się od:niej? Ja ogólnie jestem trochę wyobcowana i mam trudności z utrzymaniem kontaktu wzrokowego jak się zachowywać by nie wyglądało sztucznie? Nie chciałabym zostawić złych wspomnień po sobie, ,Bo:ciocia myśli ze mi tu zle skoro wolę siedzieć zamknięta w:pokoju niż isc do:niej

Odnośnik do komentarza

no a z tego co piszesz to faktycznie wynika ze zbyt smiala jest ta kolezanka.. mysle ze ma poprzestawiane we lbie, wspolczuje ci ze musisz sie z nia zadawac..ona jest taka troche dziwka z tego co piszesz tak wynika..tez nie chcialabym miec takiej towarzyszki heh ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Ja bym powiedziała że raczej pół na pół. Kuzynka jest zbyt śmiała a Ty za mało. Ale jak Ci to nie przeszkadza to ok ;) Jednak ona jest śmiała ponad miarę dlatego nie dziwię Ci się że czujesz się tam niekomfortowo :) Ale jak to mówi stare dobre porzekadło ,,co nas nie zabije to nas wzmocni" :D. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość rozdrażniona26

Z doświadczenia wiem że, przynajmniej na tym forum, nie ma co liczyć na pomoc innych :P. Jedyna taka rada to albo ,,przecierp" pobyt u nich, albo poszukaj tam jakichś zainteresowań i idź ,,swoimi ścieżkami" (może zwiedzanie...?) albo po prostu powiedz Cioci że Ci się tam nudzi, że nie macie z kuzynką wspólnego ,,języka" i że chcesz wrócić do domu. Liczę że podejmiesz najlepszą dla siebie decyzję :) Co do kuzynki to cóż... Ona wychowuje się za granicą (nie wiem gdzie) ale na pewno tam są bardziej ,,luźne" obyczaje i po prostu łatwiej jej nawiązywać kontakty...

Odnośnik do komentarza

Gdyby była trochę młodsza,powiedziałabym, że popisuje się. a tutaj- bardzo swobodna i chyba rozpieszczona.Nie dziwię się, że Ciebie to razi.Staraj się rzadziej z nią wychodzić. A cioci powiedz, że wolisz z nią porozmawiać, bo nie widujecie się często- na przykład.Nie jest dobrze udawać, że wszystko OK- gdy tak nie jest. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...