Skocz do zawartości
Forum

Stracona przyjaciółka.


Gość ZgodaAlboKoniec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZgodaAlboKoniec

Witam! Mam na imię Wiktoria moją najlepszą przyjaciółką jest Paulina ale ostatnio zaprzyjaźniłyśmy się też z Kingą, Nikolą i Weroniką. Później Paulina po raz kolejny się na mnie obraziła i tak bardzo zakolegowała z Nikolą, a ja z Werką, ja bardzo chcę się pogodzić z Pauliną ale ona nie, obraża, unika, obgaduje, wyzywa mnie. Co zrobić aby było tak jak dawniej? Cierpię każdego dnia.

Odnośnik do komentarza

Szczerze powiedziawszy jeżeli teraz tak robi to znaczy bardziej, że nie była Twoją prawdziwą przyjaciółką. Mówię tak bo żadna przyjaciółka ta lepsza i ta gorsza nie robi takich rzeczy swojej przyjaciółce nawet jeżeli się odsunęły od siebie. Nie przejmuj się i pokaż, że jesteś mądrzejsza od niej i jaką dobra przyjaciółkę straciła, moze to ją coś ruszy i pomyśli chociaż trochę. A po drugie złap ja gdzieś na korytarzu w szkole albo jak będziecie się mijać gdzieś w mieście na ulicy i wtedy do niej zagadaj.

Odnośnik do komentarza

Witaj Wiktorio!

Skoro Paulina tak łatwo przekreśliła Waszą przyjaźń, to najwyraźniej nie była prawdziwą przyjaciółką. Spróbuj jeszcze raz z nią porozmawiać i wyjaśnić nieporozumienia. Powiedz jej, że bardzo Cię boli, że niesłusznie Cię oskarża, obgaduje i wyzywa. Może da się jeszcze uratować Waszą znajomość? A jeśli nie, skup się na nowej relacji z Weroniką. Może ona okaże się bardziej lojalną przyjaciółką? Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...