Skocz do zawartości
Forum

Czy ja mam jakis autyzm??


Gość 9976jaaaas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 9976jaaaas

zmieniony głos, jestem taka niezdevydowana,mało ogarnieta, mało kumata ...Nir umiem się wyslowic ani sklecic porządnego zdania...Idac z kuzynka mogę calyczas milczeć
..Jestem na wszystko obojętna. . Jestem dobrą osobą, wrażliwą bardzo nieśmiała i ta malomownosc mnie dobija ,a jak coś powiem to zawsze coś zenujacego. .Wszyscy chcą bym próbowała się zmienić, czasem zachowuję się jak bym miała wręcz autyzm ale nic nie poradzę ze taka nijaka jestem ;( ciągle zmęczona, bez życia. .Ciocia pewnie ma mnie dość i kuzynka i wszyscy...W Polsce czułam się w domu dobrze sama ze sobą. Dopiero Zawsze sprawiał mi kłopot komunikacja z ludźmi ,nawet z bliska rodzina nie mam tematów, krępuje się, robię sie nerwowa i chowam w swoim świecie. ..Do tego jestem taka flegmatyczna, nic nie wiem o co chodzi, co się dzieję. ..Jestem taka niezaradna czuję się jakbym była jakaś uposledzona. ..Pomocy co mi jest?: juz nawet myślę ze jak wrócę do Polski to popelnie samobójstwo, nie chcę wracac do tego domu z drugiej strony tęsknię za krajem. .Tutaj nie umiem się odnaleźć ;(

Odnośnik do komentarza

Urwało mi początek zadania miało być:
' Jestem teraz u rodziny, krępuje się, nie wiem dlaczego ale zawsze uciekam do swojego tutaj pokoju, i kładę na łóżko, jak z nimi rozmawiam unikam kontaktu wzrokowego, jakam się, zacinam gubię słowa i nie umiem się wyslowic mam zmieniony głos. ..

Odnośnik do komentarza

Mam dokładnie tak samo.To bardzo uciążliwe,ale można nad tym popracować.Sama mam problemy z nieśmiałością i zaniżonym poczuciem własnej wartości przez co czuję,że każdy jest lepszy ode mnie i nie ma we mnie nic dobrego.Pamiętaj,że nie można tak myśleć,ponieważ każdy jest wartościowy i ma w sobie coś wyjątkowego.Wiem,że ciężko jest zmienić myślenie i opinie na swój temat,ale musisz próbować,bo nie da się być szczęśliwym,gdy siebie się nienawidzi.Myślę,że właśnie to sprawia,że czujesz się źle.

Odnośnik do komentarza

9976jaaaas, wątpię, byś miała autyzm. Bardziej Twoje objawy przypominają depresję - małomówność, skrytość, samotnictwo, myśli samobójcze, trudności w relacjach z ludźmi, obojętność emocjonalna itp. Niewykluczone, że na Twój obniżony nastrój ma wpływ aktualna sytuacja życiowa - pobyt za granicą, gdzie trudno Ci się zaaklimatyzować. Rozważ konsultację u psychologa, który będzie mógł określić Twój problem i jeśli to konieczne, zaproponuje odpowiednie leczenie/terapię. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...