Skocz do zawartości
Forum

Hipnoza przez Skype


Gość J...M

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno temu w TV był uzdrowiciel, który leczył ludzi poprzez przekaz telewizyjny.
Kiedyś pokazywano, jak "znieczulił " pacjentkę, a lekarze wykonywali operację. Łącze było telewizyjne, on był gdzieś daleko od operowanej.
Tak że można na odległość poddać kogoś hipnozie.
Jednak nie radzę ci z tego korzystać, może to być niebezpieczna zabawa.

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnio byłem u terapeuty przez Skype. Rozmawiałem z nim o problemach na temat nerwicy natręctw. Później zapytał się mnie czy mam wygodne krzesło. Kazał mi zamknąć oczy, policzył do trzech, mówił, mówił, że ręce stają się ciężkie, że nie mogę już ich unieść. Później kazał odwrócić je do wewnątrz i miałem wyobrazić sobie w lewej ręce rzeczy na, które nie mam wpływu a w prawej rzeczy na które mam wpływ i mogę zmienić. Sesja trwała gdzieś około 6 minut. Moje pytanie jest następujące. Czy to była hipnoza. Boję się, że będę jakiś inny, że on miał jakiś wpływ na mnie. Jeszcze takie pytanie: czy hipnoza występuje w naturze np, w życiu codziennym. Boję się, że on zmienił jakoś moją wolę, świadomość, że po sesji byłem inny niż jestem. I jeszcze jedno pytanie czy hipnoza jest zgodna z religią katolicką?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...