Skocz do zawartości
Forum

Jak odbudować związek?


Gość 1artur1971

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 1artur1971

mam 40 lat po 16 latach malozenstwa roztalem sie z zona nie daje sobie z tym rady moja zona jest wspaniala kobieta mamy dwoch synow bardzo ich kocham przez wiele lat zona ufla mi bezgranicznie mimo iz miewalismy ciche dni ale stalo sie najgorsze zdradzilem zone teraz mieszkamy osobno spotykamy sie czesto rozmawiamy chcialbym wrocic do zony ale powiedziala ze jest to nie mozliwe bardzo ja kocham i nie daje sobie z tym rady czy jest szansa na powrot ponoc czas leczy rany co robic walczyc o zone czy raczej nie ma szans

Odnośnik do komentarza

Zawsze warto walczyć. Na pewno bardzo zraniłeś swoją żonę i odbudowanie zaufania może długo trwać, ale nie rezygnuj, chociażby ze wzgląd na dzieci. Czy rozwiedliście się czy na razie to tylko separacja? A czy Twoja żona ciągle Cię kocha? Mówi się, że jak bardzo się kocha to się wybaczy nawet zdradę, ale najgorsze w tym jest to, że jak ktoś zdradził raz to może to zrobić ponownie i nigdy nie ma pewności. Daj swojej żonie trochę czasu, ale bądź przy niej, spotykaj się z dziećmi, próbuj wszystko naprawić. Jednak nie nagabywuj ją ciągle czy znowu będziecie razem. Pokaż jej, że jesteś godnym zaufania a do takiej rozmowy wróćcie za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

Na pytanie czy jest szansa na powrót musi odpowiedzieć Ci żona. Na razie powiedziała, że jest to niemożliwe. Ona cierpi i musisz to zrozumieć. Potrzeba czasu aby wybaczyć błędy, ale pamiętaj, że wybaczyć, nie znaczy zapomnieć. Daj jej trochę czasu na przemyślenia, ale nie zapominaj, że należą jej się szczere przeprosiny i szczera rozmowa o uczuciach. Jeżeli zdoła Ci wybaczyć macie szansę na kontynuowanie związku, ale wiedz, że na pewno straciła do Ciebie zaufanie - zawiodłeś ją. Jeśli zechce spróbować możecie udać się do poradni na małżeństw. Jeśli nie - musisz ponieść konsekwencje swojego czynu. Mam nadzieję, że jednak Wasza miłość jest silniejsza i przetrwa ten trudny okres. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...