Skocz do zawartości
Forum

Brak emocji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nastolatkiem mam 17 lat, piszę tutaj ponieważ mam problem z brakiem emocji myślę że ma to miejsce od 2-3 lat, wcześniej byłem bardzo wrażliwy chyba nawet za bardzo. Myślę że problem zaczął się gdy zauroczyłem się w pewniej dziewczynie trwało to od polowy 1 klasy gimnazjum do połowy 3 klasy, w 3 klasie miało miejsce też stracenie dobrego kontaktu z grupa moich najlepszych kolegów, a osoba która była mi najbliższa z tej grupy zerwała kontakt ze mną ponieważ znalazł sobie dziewczynę skutkiem tego siedziałem w domu 3 miesiące wychodząc na dwór raz na 2 tygodnie i to sam. Po pewnym czasie wszystko prawie wróciło do normy, jednak nie na długo, teraz znowu nie mam z nim kontaktu. Wracając do okresu zauroczenia się w tej dziewczynie, pomimo prób dostałem kilka razy kosza, co sprawiło że próbowałem różnych używek, dzisiaj już tego nie próbuje .

Odnośnik do komentarza

Brak emocji czy też spłycenie afektywne może być konsekwencją zażywanych przez Ciebie środków psychoaktywnych, jak również wieku, w jakim się znajdujesz. W czasie dorastania młodzież albo staje się drażliwa, albo właśnie "cichnie" i trudno jej zidentyfikować własne emocje. Proponuję zaprzestać zażywania środków odurzających i zadbać bardziej o relacje interpersonalne. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...