Skocz do zawartości
Forum

pomocy dziwna psychoza


Gość anonim1987

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonim1987

Witam mam problemy sam ze soba moje problemy polegaja na tym ze nie wracam do domu na noc chodze po roznych dziwnych miejscach budowach , pusto stanach, bunkrach . Gdy tam jestem mam dziwne uczucie wrazenia ze cos jest nawet to widze ale po jakims czasie tego nie ma i nie bylo . Takie problemy mam juz kilka lat i nie wiem jak mam z tym se poradzic . wszystkiego co sie ze mna dzieje nie pamietam ale wiem ze w tym czasie nie jestem soba jestem jak by w transie jak bym opuscil swoje cialo i byl w nim ktos inny , probowalem popelnic samobujstwo ale nietety mi sie nie udalo galaz na ktorej chcialem ze soba skonczyc zlamala sie . poczebuje pomocy psychiatry ale nie wiem jak sie do tego zabrac .

Odnośnik do komentarza

anonim1987, jeśli sam zdajesz sobie sprawę, że potrzebujesz pomocy psychiatry, to powinieneś tam skierować swoje kroki. Możesz pójść do lekarza prywatnie - wówczas rejestrujesz się, nie potrzebujesz żadnego skierowania, niemal natychmiast jesteś przyjmowany, ale musisz zapłacić za wizytę. Jeśli chcesz skorzystać z pomocy na NFZ - darmowej - nie musisz mieć skierowania, ale niestety musisz liczyć się z tym, że jest dłuższy okres oczekiwania na wizytę. Pomocy możesz szukać w ośrodkach zdrowia psychicznego. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...