Skocz do zawartości
Forum

Problemy z samoakceptacją


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

witam, nie sprawdzam się w żadnej pracy nie wiem co się dzieje. Przychodze do jaiejś pracy staram sie, a po dwoch miesiącach klapa zaczynam martwic się ze nikt mnie nie lubi ze mi nie przedluza umowy ze kierowniczka nie rozmawia ze mna ze nie daja mi zadan jestem pomijana mają inne osoby na moje miejsce zawsze coś. nie wiem o co chodzi ludzie zaczynaja mnie unikac krzywo patrza. zamykam sie w sobie i dołuje, a nie jestem ani głupia ani bez studiów. winei swoj wyglad, tak jest wszedzie

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

Wydaje mi sie ,ze powinnas porozmawiac delikatnie z osobami z twojego otoczenia dlaczego tak cie traktuja . dlaczego winisz swoj wyglad ,jezeli ludzie sa dojrzali to niepowinni nikogo osadzac po wygladzie .

Odnośnik do komentarza

Z tego co Pani pisze, można wywnioskować, iż za podłoże problemów zawodowych uważa Pani swój wygląd. To zrozumiałe, że czuje Pani smutek, tym bardziej, że taka sytuacja miała miejsce kilka razy. Czy ta opinia, mówiąca o tym, iż współpracownicy patrzą jedynie na Pani wygląd jest oparta na jakiś komentarzach, czy usłyszanych plotkach? Czy konfrontowała Pani z kimś swoje obawy? Jeżeli czuje Pani taką potrzebę, zapraszamy również do naszych specjalistów, którzy omówią z Panią tą trudną sytuację i pomogą w jej zmianie.
Pozdrawiamy

Klinika PsychoMedic.pl
ul. Lanciego 19, Warszawa
www.psychomedic.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...