Skocz do zawartości
Forum

Jak walczyć ze stresem?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Sama korzystałam z terapii u pani psycholog Aldony Bielawny https://avigon.pl/specjalista/aldona-bielawny/ Zapisałam się głównie z tego powodu,że nie potrafiłam opanować stresu, który z uwagi na charakter mojej pracy towarzyszył mi praktycznie przez cały dzień. Poczułam jakbym nieco utknęła w jednym punkcie. Coaching prowadzony był raz w tygodniu, z zajęć na zajęcia uczyłam się jak przestać przejmować się głupotami i po prostu czerpać więcej radości z życia.

Odnośnik do komentarza

Hej, 

Tak są. Ostatnio przeczytałam w krótkiej notce napisanej przez psychologa. Sport. Podobno regularne jego uprawianie przyczynia się do obniżenia poziomu stresu. Wierzę, aczkolwiek nie znam z autopsji, bo nie mam tak silnego samozaparcia obecnie i tylko czasami można powiedzieć uprawiam sport;) 
Techniki oddechowe (tak ładnie nazwane), chodzi tutaj o to, żeby skupić się na własnym oddechu. W sytuacji stresowej, policzyć do 10, wyobrazić sobie jakąś przyjemną sytuację. Różne treningi relaksacyjne, np. trening autogenny Schultza ( na YT). No..i tzw. pozywtywne myślenie ? Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Stres nie jest dobry dla naszego organizmu. Dlatego na początku trzeba zminimalizować stres do minimum a potem zadbać o zdrowe jelita i zacznij brać Narum Fast Caps. Najmocniejszy i najszybciej działający produkt do stosowania we wszystkich nagłych i silnych dysfunkcjach jelitowych, zakażeniach wirusowych czy bakteryjnych. Suplement diety Narum Fast w kapsułkach służy do utrzymania składu i aktywności biologicznej normalnej mikroflory jelitowej u dzieci i dorosłych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...