Skocz do zawartości
Forum

Prosze Pomóżcie


Gość tygrysek36

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tygrysek36

Witajcie. Prosze doradzcie lub powiedzcie co zrobic. Mojej przyjacółki córka ćpa od kilku miesiecy. jest pelnoletnia i tu tkwi problem bo gdyby nie byla to dawno by ja w osrodku zamkneli ale ona jest. Wykancza matke psychicznie a moja przyjaciółke. To znaczy nie zneca sie ani nie jest agresywna tylko obwinia matke za to jaka jest nieszczesliwa itd. Wzbudza w matce wine za wszystko. Ona córka w zyciu miala wszystko nic nie brakowalo milosc,czas , zachciankę. A teraz obwinia za to matke. Tyle ile bylo tlumaczenia,gadania, prośb w sposób naprawde spokojny bo tak pani psychiatra kazala, nic nie pomaga. Byla raz na wizycie i to wszystko. Znika z domu na pare dni i potem znowu wraca.Aby sie wykapac i najesc. A matka odchodzi od zmyslow czy nic jej nie kiedy jest poza domem bo nie odbiera telefonu . A za tym wszystkim zaczynaja sie ciagnac inne klopoty. Prosze poradzcie co robic nie moge patrzec jak przyjaciółka sie meczy , znika w oczach. Prosze nie piszczie zeby ja wyzucila bo to nie wchodzi w gre. To jest jej dziecko i chce ja wyciagnac z tego. Jak do niej dotrzec? co zrobic? moze ubezwlasnowolnic? ale nie jest agresywna. rece opadaja. A przyjacółkimi zal bo to dusza nie czlowiek.

Odnośnik do komentarza

Matka na sile nie uczłowieczy ćpacza.

Czasem trzeba siegnac dna zeby sie odbić ale bez checi ze strony nałoga to sie nie uda.

Można chyba wyslac do czubkow na elektrowstrzasy albo wysłać na kamczatke na karczowanie lasu.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka78091

Jak wyzej...trzeba siegnac dna zeby wiedziec co sie stracilo...to chyba jedyne rozwiazanie!jesli ma co zjesc i gdzie spac ,zawsze ktos poda reke to bedzie trwala w nalogu!Moze warto zajac sie przyjaciolka..niech uda sie do psychologa i stanie na nogi aby zebrac sily i walczyc o swoje dziecko!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...