Skocz do zawartości
Forum

Pomocy :(


Rekomendowane odpowiedzi

To bardzo długa historia. Wszystko zaczęło się od przekręty gospodarczego gdzie kumple wykopali mnie w długi. Zacząłem brać fete (wrzesień 2014) i przezylem psychozę przez tydzień i spokój, po miesiącu. Jak to ja głupi bralem znowu ale mniej , luty 2015 kolejna psychoza ,marzec 2015 znów. Byłem rok temu u lekarza i tylko przypisał mi witaminy. Ale w lutym i marcu juz nie bralem witamin. I wszystko zaczęło się walić. Psychoza minęła ale myśli dziwne, nie takie juz podczas psychozy tylko inne - dziwne - trudne do opisania. Nie mogę myśleć o przyszłości bo chce się zabić. Mogę tylko myśleć parę min do przodu. Jeszcze dziś policja mnie do prokuratury doprowadziła za to ze bralem sprzęt na lewe papiery i wyrok w zawieszeniu. Piwa pić nie mogę bo psychoza się pogłębia. 19 czerwca do psychiatry. Czyamfetamina trwale uszkodziła korę mózgową i czy po tej psychozie co teraz mam inne myśli dziwne może za tym stać niedobór witamin. Co mam robić ? Żyć się nie chce,chce się zabić przez to wszystko, jestem wrakiem

Odnośnik do komentarza

TheLifeIsSuck, zdaję sobie sprawę, że masz trudną sytuację - długi, problemy z policją itd., ale amfetamina na pewno nie jest rozwiązaniem Twoich problemów. Co więcej, narkotyki przysparzają Ci dodatkowych problemów. Nie wiem, co jest źródłem Twojej psychozy, czy chorobę indukowała amfetamina, czy jej źródła tkwią gdzieś indziej. Czy diagnozę psychozy postawił Ci lekarz psychiatra? Trochę dziwne, że lekarz na zaburzenia psychotyczne przepisał Ci tylko witaminy... Koniecznie odstaw amfetaminę, idź do specjalisty, opowiedz mu o wszystkich swoich problemach chorobowych i nie tylko i podejmij leczenie (leki, neuroleptyki, ewentualnie psychoterapia). Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Tzn. Amfetaminy nie było tak często tylko ilościowo dużo. Też później się dowiedzialem ze powinienem dostać skierowanie do szpitala by podali środki uspokajające i neuroleptyki ale akurat do tego lekarza te głupie babki z rejestracji mnie wciskaly. A co do psychiatry to dopiero 19tego mam wizytę. Najgorsze jest to, że to trudne do wytrzymania... Nie móc myśleć o przyszłości ani nawet o jutrzejszym dniu, i te dziwne myśli..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...