Skocz do zawartości
Forum

nerwica


Gość lauryla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lauryla

Witam nie moge dluzej tak zyc dusze się sama ze soba , miewam napady depresji czesto zmiany humorow jestem bez emocji nie potrafie sie skoncetrować nawet po objerzeniu filmu nie mgoe sie po nim otrzasnąć , czesto placze i do tego beesennosc trwa to tak kilka lat . Ale doszlo wiecej symptomów slyszalam ze trzeba miec skierowanie do psychoterapeuty nie chce isc do psychiatry poniewaz nie chce w młodym wieku faszerowac się lekami i przyzwyczajac sie do nich ale gdy mam egzamin , cokolwiek do zrobienia trzesa mi sie rece bije mi serce ukladam se wszystko w głowie ... nie jem przy delikatnym stresie mam zacisniety zoladek przez stres dostalam refluks . Gdy chodze po miescie mam wrazenie ze wszyscy sie na mnie patrza długo na miescie nie moge byc sama bo sobie ciągle cos wmawiam niskie poczucie wartości mam tak od dziecka. Nazbierało się ale boje sie o swoje zycie Co mam zrobić nie ma mnie kto wspierac... ciagle mysle analizuje , przetwarzam co gorsza pare dni zamykam sie w sobie. A pozniej otwieram sie gadam jak najęda , mam wrazenie ze mam kilka twarzy . Boje sie sama spac w nocy ubzduram sobie że ktos koło mnie jest jeszcze pare miesiecy tak nie miewalam , nie panuje nad złoscią gniewem , mam zal i obwiniam o wszystko siebie. Kazde słowa człowieka w moja strone biore do siebie .

Odnośnik do komentarza

Witaj lauryla!

Niepotrzebnie obawiasz się wizyty u psychiatry. Nie jest przesądzone, że dostaniesz leki. Poza tym leki, które stosuje się teraz, są nowej generacji, mają mało skutków ubocznych, a nawet nie dają żadnych efektów ubocznych. Idź do specjalisty, ponieważ masz wiele niepokojących objawów. Lekarz będzie miał szansę Cię zdiagnozować i zaproponuje odpowiednie leczenie - jeśli nie leki, to psychoterapię. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...