Skocz do zawartości
Forum

Leki na mnie nie działają


Gość ginny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem z doborem leków.
Aktualnie leczę się psychiatrycznie,mam zapisane leki ale problem jest taki, że... żadne nie działają. Głupio mi po raz kolejny o tym mówić, bo miałam leki i dawki zmieniane parę razy, nie mówiąc już o tym,że wcześniej też leczyłam się ale u innego lekarza i tamte leki,które zapisywał też nie pomagały mi.. Inna sprawa,że teraz będę jechać do domu i na kolejną wizytę u tego mojego psychiatry mogę liczyć dopiero w październiku.

Co do tych leków. Chodzi o to,że one albo wcale nie działają (przeciwlękowe coś nie bardzo tutaj pomagają) albo działają przez jakiś czas i czuję się świetnie, a potem tak jak ręką odjął, z dnia na dzień uodparniam się na nie i żadne zwiększanie czy zmniejszanie dawek nie pomaga...

Z czego to może wynikać?

Odnośnik do komentarza
Gość uzależniona1

Jeny,mam to samo...przy wcześniejszych lekach miałam ogromne zmiany nastroju.Od euforii po bardzo głęboki smutek w ciągu kilku godzin.Myśli i rozważania o śmierci.Lekarka aby zmienić mi leki umieściła mnie(wbrew mojej woli) w szpitalu.Zmienili mi ale jestem otępiała,słaba,nie mam sił wstawać rano i myśli,marzenia żeby zasnąć i się nie obudzić,wyobrażenia,plany.Walczę z tym ale czuję że kiedyś to zrobie.Co teraz?Czy dobrze dobrane leki odsuwają te myśli?Otępienie?Co jest nie tak że leki nie działają? Nic nie rozumiem...Boję się już przyznać komukolwiek jak się czuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...