Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenie świadomości


Gość Kamil990

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamil990

Witam, jakoś 2-3 miesiące temu zapaliłem marihuanę. Nie było to wiele, jakoś 0.5 grama na 4 osoby. Po zapaleniu tego dostałem jak wiadomo fazę. Myślałem, że będę spokojny w trakcie jej trwania, natomiast dopadła mnie nerwica. Bylem mega zdenerwowany. Przez jakoś tydzień nie mogłem spać ani normalnie funkcjonować. Byłem u lekarza. Najpierw przepisał mi tabletki uspokajające, przeszło w 2 tygodnie. Potem znowu mnie złapało, przepisał mi tranxene. Jakoś 4 dni po braniu tego leku zacząłem jakoś dziwnie postrzegać świat (wcześniej tego nie było). Odstawiłem ten lek, ale po tygodniu nadal nie przeszło. Poszedłem do psychologa. Dowiedziałem się że moja DOPAMINA odpowiedzialna za świadomość nie jest w normie, teraz biore leki (przez 3 tygodnie 2 tabletki) aby przywrócić ją do normy, ale czuje się teraz jakby nieswojo, nie w swojej skórze, jakbym nie miał twarzy. Mam czasami brak poczucia czasu (zdziwienie, że jest np. godz. 19 a była niedawno 14), z kontaktowaniem, sportem, nauką w szkole nie mam problemów. Proszę o jakąkolwiek poradę...

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

zaburzenia wydzielania dopaminy wystepuja przzy depresji nerwicy lekowej wtwoim przypadku marichuana prawdopodobnie niemiala wplywu nie jestes uzalezniony od narkotykow.Uczucie odrealnienia o ktorym piszesz wystepuje po lekach antydepresyjnych leki zaczynaja wpelni dzialac po okolo trzech tygodniach stosowania niemartw sie po tym czasie organizm przyzwyczaja sie do leku i wszystko powinno wrocic do normy .

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

jak kazdy lek tak antydepresanty maja skutki uboczne jednak niewarto sie tym zrazac gdyz kozysci sa wieksze niz straty tak sa rozne dni podczas terapi czasem lepsze czasem gorse gdyby bardzo uciazliwe skutki uboczne utrzymywaly sie dluzej niz trzy miesiace trzeba skontaktowac sie z lekarzem prowadzacym w celu modyfikacji leczena zycze powdzenia i wytrfalosci w leczeniu bedzie tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...