Skocz do zawartości
Forum

chłopak ma dziewczyne a pisze i flirtuje ze mną


Gość julka12224344

Rekomendowane odpowiedzi

Gość julka12224344

Hej wszystkim. Mam pewien problem. Jakiś czas temu poznałam pewnego chłopaka,miał dziewczynę ale od początku wpadliśmy sobie w oko i fajnie nam się gadało. Od tej pory codziennie ze sobą piszemy, nasze rozmowy nie wygladaja jak rozmowy zwyklej kolezanki i kolegi..on ewidentnie ze mną flirtuje, cały czas podkreśla jak bardzo mu się podobam, chce mnie zabierać w rózne miejsca na imprezy itd itp. w dodatku znamy sie juz ponad miesiac a od tego czasu ani razu nie spotkal sie ze swoja dziewczyna wiec ja myslalam ze juz z nia skonczył. Ostatnio z ciekawosci zapytalam o ich relacje po czym okazało sie ze on wciaz z nia jest...ja sie mega wkurzylam i powiedzialam tylko tyle ze nie chce mieszac sie do ich zwiazku ale on wciaz pisze-tłumaczy sie tym ze nie umie przestac ze mna gadac ze to jest silniejsze od niego. Co ja mam zrobić? z jednej strony nie chce byc tak traktowana - dodatkowo. Zalezy mi na nim,ma te cechy ktore ja szukam w facecie ale zachowuje sie jak swinia. Ja tez nie potrafie po prostu przestac z nim utrzymywac kontaktu bo niby krotka znajomosc ale intensywna i wiemy juz o sobie praktycznie wszystko, czuje ze mialabym mega doła gdybym miala swiadomosc ze koniec wszystkiego. Liczyłam na cos wiecej ale kiedy dowiedzialam sie ze dalej sa razem to nie moge zebrac mysli. Na brak facetów wokol siebie nie narzekam bo zdaje sobie sprawe z tego ze jestem atrakcyjna ale akurat tylko on jeden mnie zainteresował ze wzajemnoscią.

Jestem typem dziewczyny, która chce miec nad wszystkim kontrole, zawsze jak z kims bylam to nie bylo mowy o tym zeby on pisał czy nie daj Boze spotykał sie z inna-bo byłam zazdrosna a teraz jest taka sytuacja kiedy nie moge mu niczego zabranic bo przeciez nic nas nie łączy ani nie wiąże ze sobą.

Raz zostałam zraniona i od tej pory obiecałam sobie ze juz nigdy nie bede cierpiala przez zadnego faceta. Co ja mam teraz zrobić? Dac mu wybór, albo ja albo ona? powiedziec wprost ze poki z nia jest to niech nie liczy na to ze ja bede jako ten dodatek. Chciałabym mu to wygarnąć ale boje sie ze bede zalowała kiedy przestaniemy utrzymywac ze soba kontakt i bede teskniła.

Odnośnik do komentarza

~julka12224344 jedyny sposób, żeby wyjść z twarzą z tego układu, to zerwać znajomość z chłopakiem.
Nie wmawiaj sobie, że Ci zależy, że tyle już o sobie wiecie itd. Przede wszystkim wiesz że on jest "świnią" jak to ładnie i słusznie ujęłaś.
Z pewnością chłopak ten ma wiele pozytywnych cech, bo większość ludzi takie posiada, ale ma jedną wadę, która go dyskwalifikuje - jest nielojalny, jest oszustem i zdrajcą.
Zrobił z Ciebie "tą drugą", co z tego, że np. zerwałby ze swoją dziewczyną, czy na prawdę miałabyś do niego zaufanie, gdybyś nagle zyskała status "tej pierwszej"?
Godząc się na spotkania z nim, wiedząc jednocześnie kim dla niego jesteś, okazujesz słabość charakteru, brak szacunku do siebie samej (bo on Cię nie szanuje), a także, niestety brak zasad, bo... czy w przyszłości, będąc starszą, wejdziesz w podobny układ z np. żonatym facetem, tylko dlatego, bo będzie Cię kręcił, okaże zainteresowanie, dopuści do jakiś swoich tajemnic, sprzeda bajeczkę o złej żonie itd?
Jesteś materiałem na kochankę, tę którą się ukrywa przed znajomymi, zwodzi, okłamuje, naiwną czekającą na miłość i wyłączność zajętego faceta, który zadając się z Tobą krzywdzi swoją dziewczynę/żonę.
Chciałabyś być na ich miejscu - nie sądzę, nikt by nie chciał.
Dlatego jedyne honorowe wyjście z tej sytuacji, to krótki sms do lovelasa z informacją, że nie wchodzisz w układy z zajętymi.

Odnośnik do komentarza
Gość magda790

Skoro wiesz,że jest zajęty to dlaczego wchrzaniasz się w ten związek?. Mam podobną sytuację i serdecznie gardze takimi jak Ty co flirtuja z zajętymi. Znajdź sobie wolnego a nie flirtujesz z zajętym. Skoro on jest nie fair to Ty zachowaj się z klasą i odejdz od niego. Ma kogoś. Nie masz prawa rozbijać czyjś związek. Chciałabyś by kiedyś ktoś Ci wyciął taki numer?. Nie?. To zajmij sie wolnymi i nie rozwalaj związku może i kilkuletniego.

Odnośnik do komentarza

Dziwne jest to,że byłaś kiedyś zraniona przez chłopaka i nie wyciągnełaś wniosku.Zadajesz się świadomie z chłopakiem ,który jest nielojalny wobec swojej dziwczyny czyli to też jest zdrada i równie bolesna.Podobasz mu się to wyjaśnia sytuację z dziewczyną i wchodzi w związek z Tobą tak jest uczciwie a tak nie szanuje Ciebie i Ty też się nie szanujesz.A za chwilę jeszcze będziesz płakała że ktoś Cię skrzywdził.

Odnośnik do komentarza

julka12224344, jesteś w niewygodnej sytuacji, bo zaczęłaś flirtować z chłopakiem, który jest zajęty. Być może jego związek to już tylko kwestia czasu, ale nadal sytuacja jest niewyjaśniona, a Ty funkcjonujesz jako "ta druga". Jeśli chcesz wyjść z tego układu z twarzą, to wycofaj się. Jeśli chłopakowi będzie naprawdę na Tobie zależało, to zakończy jedną relację i zacznie walczyć na nowo o Ciebie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z poprzednikami. Skończ te znajomość. Aż trzy osoby będą cierpieć. On bo będzie niezdecydowany, jesteś dla niego lepsza od dziewczyny bo znacie się z najlepszych stron, ty bo jesteś kołem ratunkowym i ona ja jestem przykładem takiej osoby wiele się nacierpialam. On kończył kilka razy z nią znajomość ale nie potrafił a ja próbowałam ich połączyć potem odseparowac nic się nie udało. Ona go nie chce znać on nie daje mi spokoju. Nikomu to na dobre nie wyszło. W planach rozwód.

Odnośnik do komentarza
Gość janko890

Poszukuję dziewczyny z lotniska Dalaman - Wrocław lądowanie 29.06.2015. Napisz. Wycieczka była w terminie 15- 29.06.2015, może była w marmaris, może ktoś zna kogoś z lotniska, albo z biura podróży. Jeśli ktoś leciał tym samolotem proszę o kontakt, może pomoże

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...