Skocz do zawartości
Forum

Jak sobie poradzić?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Powiem w skrócie... Chłopak zostawił mnie tak o i wrócił do swojej byłej, która nękała go, aby do niej wrócił. Bez słowa, żadnych wyjaśnień wrócił do niej. A obiecywał mi tak dużo. Tęsknie za nim. Nie wiem jak mam sobie poradzić z wielkim żalem, poczuciem beznadziejności, smutkem, płaczem.... Kiedy widzę, że razem są szczęśliwi a zwłaszcza kiedy on nie wyobraża sobie jak mnie skrzywdził to czuje się jeszcze gorzej niż zwykle. Z jednej strony staram się pokazać po sobie, że mnie to nie obchodzi, że mi bez niego dobrze, aczkolwiek z drugiej te wszystkie emocje duszę w sobie.. Doprowadzają mnie do takiego stanu, że no po prostu... Żyć się nie chce. Jak mam odnaleźć nowy sens życia? Nie wiem co robić....

Odnośnik do komentarza

Też cierpiałam, rozpaczałam, aż wreszcie powiedziałam - dość.
Zaczęłam czytać książki, takie podnoszące na duchu, - innym się udało zmienić swoje życie, mnie też się uda.- pomyślałam /teraz takie porady, można znaleźć w internecie./
Stosowałam autosugestię, - by się wyciszyć, uspokoić.Nauczyłam się świadomego myślenia, by odsunąć złe wspomnienia i nauczyć się dostrzegać piękno otaczającego mnie świata.
Przypomniałam sobie wszystkie moje dokonania, by podnieść samoocenę. Zdziwiłam się, że tak dużo pozytywnych spraw, było w moim życiu.
Nauczyłam się pozytywnego myślenia, czyli patrzenia na dobrą stronę życia.
Obecnie cieszę się życiem i tobie też tego życzę.

Odnośnik do komentarza

lifehardbitch, jeśli do rozstania doszło dosyć niedawno, nic dziwnego, że targają Tobą sprzeczne uczucia. Z jednej strony tęsknota za byłym chłopakiem, chęć spędzania z nim czasu, a z drugiej strony ból, żal, skrzywdzenie, smutek, poczucie upokorzenia itp. Co zrobić? Dać sobie czas, by przeżyć te wszystkie emocje. Jeśli potrzebujesz płakać, płacz. Nie tłum w sobie emocji. Nie szukaj też kontaktu z byłym chłopakiem, nie śledź, jak mu się wiedzie i układa z nową partnerką, nie dąż do spotkań z nim, nie dzwoń ani nie pisz wiadomości do niego. Zdaję sobie sprawę, że na początku będzie Ci bardzo ciężko, ale wierzę, że z czasem wszystko się ułoży. Korzystaj z życia, spotykaj się ze znajomymi, nie siedź sama w domu. Z czasem zaczniesz otwierać się na nowe relacje z mężczyznami. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...