Skocz do zawartości
Forum

jak mam się zachować


Gość torinka

Rekomendowane odpowiedzi

Twój przyjaciel to jakaś dupa wołowa jest.
Nie dość, że nie poradził sobie w tamtej konkretnej sytuacji, to jeszcze obarczył Cię winą za nią.
Z byłym mężem w ogóle nie poruszaj tego tematu, nie ma sensu jakakolwiek rozmowa z takim burakiem.
A przed tym przyjacielem cienkim Bolkiem, też się nie tłumacz, możesz nawet strzelić focha za to, że w ogóle przyszło mu do głowy mieć do Ciebie pretensje o byłego.
Jak już mu przejdzie i będzie chciał się kochać, spytaj, czy ma zgodę Twojego byłego.

Odnośnik do komentarza

torinka, nie możesz brać odpowiedzialności za zachowanie swojego byłego męża. Twój przyjaciel próbuje wzbudzić w Tobie poczucie winy. Nie widzisz tego? Przecież to nie Twoja wina, że eks mąż napluł na niego. To nie Ty powinnaś się "tłumaczyć". Z byłym mężem nawet nie rozmawiaj, bo nie ma sensu, a swojej przyjaźni mocno się przyjrzyj. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

~torinka
Napisał mi żebym mu dala spokój

To daj mu ten spokój, nie ma sensu płakać za takim "przyjacielem".
Co to za facet, na którego nie możesz liczyć.
Swoim zachowaniem udowodnił, że jest nie tylko tchórzem, ale że niestety nie możesz liczyć na niego w trudnych chwilach.
Raczej nie stanąłby w Twojej obronie przeciw byłemu.
Przykre, ale Twój były mąż, odniósł mały sukces, zniechęcając Twojego "przyjaciela".
Poszukaj prawdziwego faceta.

Odnośnik do komentarza
Gość torinka

Zawsze był n afb a od tej sytuacji wchodzi na chwile i wychodzi chciałabym tylko jedno spotkanie wyznać co do niego czuje i więcej bym go nie męczyła ale wszyscy mówią żebym dala mu spokój i czas żeby sobie Przemyśll ale ja czuję się okropnie

Odnośnik do komentarza
Gość torinka

No i teraz wszyscy mówią ze,powinnam go wyrzucić ze znjamoch bo nie jest wart mnie skoro zachował się jak dzieciak wyrzucić go czy właśnie pokazać że jestem Szczesliqq fotki posty piosenki szczęśliwe i wesołe co zrobić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...