Skocz do zawartości
Forum

Kim jestem? Niewinna czy zabójca?


Rekomendowane odpowiedzi

(15lat) zanim wszyscy zaczniecie mnie obwiniać - zrozumcie mnie. Wydaje mi się, że jestem sadystką. Cieszy mnie porażka innych. Gdy moja najprzyjaciółka dostaje złą ocene, albo chociaż gorszą ode mnie to czuję szczęście i satysfakcje. Kiedy komuś coś się dzieje wybucham śmiechem. Kombinuje jakby każdemu sprawić przykrość nawet najbliższym. Moi rodzice są po rozwodzie, ale gdy "było dobrze" lubiłam jak się kłócili, przyjeżdżała nawet policja a mnie to cieszyło. Lubiłam się zawsze "hartować" nie jeść, ciąć się na żyłach -po prostu trenowałam wytrzymałość. Gdy ćwicze prawie mdleje, ale sprawia mi to przyjemność. Wiele przeszła, ale gdy jeszcze byłam szczęśliwa to po prostu cierpienie innych sprawiało mi przyjemność więc teraz nie jest to tylko zemsta. Umiem walczyć, wytrenowałam to w sobie, wiele osób mówi, że nigdy nikogo nie widzieli z tak silną psychiką jak ja mam, bo ciągle niezależnie od tego co by się działo powtarzałam, że trzeba walczyć. Lubie krew itp chce być patologiem, albo mieć taką pracę gdzie mogę patrzeć na takie rzeczy. Czytam teraz Igrzyska Śmierci i trochę Katniss mnie przypomina, ale nie ważne. Chciałabym trafić na taką arenę i walczyć na śmierć i życie. Nawet mogłabym kogoś tam zabić i sprawiłoby mi to przyjemność Lubie gdy się dzieje coś złego, bo jak walczę to daje mi to satysfakcje. Dobra ale jeśli zostawicie takie komentarze jak "lecz się" to od razu ostrzegam możecie stąd wyp********. Amen

Odnośnik do komentarza

Księżna Diana, podejrzewam, że wcale nie jesteś taka silna, na jaką wyglądasz albo chcesz się kreować. Cieszysz się z porażek innych, zachowujesz się w sposób autoagresywny, np. tniesz się, zadajesz sobie ból, bo prawdopodobnie masz niskie poczucie własnej wartości. Nakładasz maskę, bo chcesz, by inni postrzegali Cię jako silną, samowystarczalną, ale tak naprawdę jesteś słaba i nie radzisz sobie z własnymi emocjami. Uważam, że powinnaś skonsultować się z psychologiem, chociażby po to, by lepiej zrozumieć siebie samą. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Lubisz zwyciężać, nie boisz się bólu, jesteś wytrwała...
To po co marnujesz czas na cięcie się?
Zajmij się jakimiś sportami walki - boks, karate, zapasy itp.
Przy takich cechach charakteru, możesz zostać mistrzynią i zgarniać dużo kasy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...