Skocz do zawartości
Forum

Co mi jest?


Gość Psychofan

Rekomendowane odpowiedzi

Codziennie w nocy mam ogromny ,ciągły, nieustający pisk w głowie. Często różne cienie pojawiają mi się przed oczami, w nocy, w ciemnych pomieszczeniach po prostu się boję... Do piwnicy schodzę z latarką, bo wiem, że ktoś zza światów ze mną jest...W dzień mam przez oczami różne błyski itd... W sytuacjach silnego stresu zastygam, patrzę się w jeden punkt. Nie mrugam, mam czarno przed oczami, no i pisk w głowie. Drętwieję mi ciało, w niektórych częściach ciała czuję mrowienie. Ogólnie całą rodzina ma mnie dosyć, twierdzą że nie można utrzymywać ze mną normalnych relacji.Uważają, że moje zachowania są nieadekwatne do sytuacji, że moja mimika jest nieodpowiednia do danych sytuacji.Podobno zachowuję się jakbym nie miała uczuć. Co mi może byc?

Odnośnik do komentarza

też tak mam coś w tym stylu oprócz pisku , (zadko sie zdaża ) hmm nie mam pojęcia , napewno stany lękowe . Może schizofrenia paranoidalna ? ja mam naprzykład tak że nie moge spać bo sie boje nie wiem czego plamki przed oczami , pocą mi się ręce , z tych plamek co normalne zazwyczaj jest w ciemności jak sie zamknie oczy robią się jakieś twarze . Mam uczucie ze cos obok jest , boje się zamykać w łazience . boje się dzwięków z dworu jak siedze w pomieszczeniu , na dworzu sie boje wszytskiego , boje się nawet samolotów bo myśle że mnie zbombardują , albo jak jest dziwny kolor na niebie to mysle ze koniec swiata :D moze to się wydawać zabawne ale i też jest bardzo męczące . Bo też denerwuje domowników ( rodziców , jestem jedynaczką ) swoim zachowaniem . Nie umiem sama iśc do kościola albo do galerii wstydze sie czesto cos kupic czego nigdy nie kupowałam . nie potrafie rozmawiac o swoich problemach . i wiele innych rzeczy . ale zwid żadnych nie mam i takich słuchowych też nie zabardzo , raz miałam czy dwa.

Odnośnik do komentarza

Ja słuchowe mam też wlasnie często, glosy różne... Mam halucynacje :( a pisk w glowie jest okropny. Domownicy o tym nie wiedzą, mają mnie dosyc przez moje nastroje :( to jest naprawde wszystko smieszne gdy się to czyta, ale to jest okropne hahah :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...