Skocz do zawartości
Forum

problem z samym sobą


Gość pewien chłopak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pewien chłopak

Jestem pelnoletnim chłopakiem który ma dziewczynę. Mój problem polega na tym, że ostatnio stałem się bardzo zazdrosny o nią ponieważ jest naprawdę śliczna i dużo chłopaków się za nią ogląda a ona mówi, że kocha tylko mnie i wierzę jej ale nie umiem powstrzymać zazdrości :( Jest moim całym światem naprawdę i nie umialbym bez niej żyć. Kiedyś zacząłem się ciąć przez to, że o mało jej nie straciłem :( Mieszkamy daleko od siebie (niestety) i dlatego bywam taki zazdrosny bo nie wiem co ona robi na codzień a raczej nie ona a chlopacy z którymi często się widuje np w szkole. Ona twierdzi, że nie przeszkadza jej moja zazdrość ale ja uważam że ona by chciała żebym przestał być taki zazdrosny :( Jak ja mam to w sobie zmienić :(

Odnośnik do komentarza

pewien chłopak, podejrzewam, że masz niską samoocenę, dlatego nie wierzysz w siebie i powątpiewasz, jak taka śliczna dziewczyna mogła chcieć Ciebie - przecież wokół ma tylu adoratorów, może lepszych, przystojniejszych, zaradniejszych od Ciebie... Niepotrzebnie porównujesz się do innych i zaczynasz pielęgnować w sobie zazdrość. Doceń siebie i skoncentruj się na Waszej relacji, na tym, by o nią dbać, a nie niszczyć niezdrową, chorobliwą zazdrością. Odsyłam też do artykułów: Zazdrość w związku, Chorobliwa zazdrość, Jak sobie radzić z zazdrością? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...