Skocz do zawartości
Forum

problem z chlopakiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ze swoim chłopakiem jesteśmy razem 3 lata i nie chce go zostawić bo go kocham mimo tak długiego stażu kocham go jak byśmy znali się 2 miesiące ale to nie o tym . Od 5-6 miesięcy dzieje się źle w naszym związku moj chłopak zazywa narkotyki zadaje się ze złym towarzystwem które go namawia do tego przez to bardzo się klocimy oklamuje mnie nawet z najdrobniejszymi sprawami bardzo mnie tym rani obiecuje mi ze się zmieni A nic z tego nie wychodzi od pewnego czasu proszę go aby poszedł do psychologa bo on mu pomoże ostatnio przyznał mi się ze ma problem z przestaniem zażywania tego świństwa nie wiem co mam robić on bardzo mnie rani A ja chce mu pomóc A nie wiem jak ; ( co zrobić w tej sytuacji cały czas jak mi obiecuje jA ulegam i jest między nami okej przez ten czas póki nie zadzwoni jeden czy drugi z jego kolegów albo jak on nie zacznie szukać wrażeń ; ( co zrobić ? Jak go zostawię to wiem ze się załamie i zacznie robić to jeszcze bardziej ... Nie wiem jak mu pomóc ...

Odnośnik do komentarza

mala9090, chociaż brzmi to dość okrutnie, nie jesteś w stanie pomóc swojemu chłopakowi, jeśli on nie zrozumie, że ma problem z narkotykami i nie zechce sam się leczyć. Możesz postawić mu ultimatum: "Albo Ty, albo narkotyki". Niech wybiera. Bądź jednak konsekwentna i jeżeli coś powiesz, dotrzymuj słowa. W przeciwnym razie Twój chłopak wyczuje, że to są tylko groźby bez pokrycia i nadal będzie trwał w nałogu, nie przejmując się Twoimi "szantażami". Możliwe, że wizja straty Ciebie da mu do myślenia. Na razie widzę, że to Tobie bardziej zależy - na chłopaku, na tym, by wyrwał się ze złego towarzystwa, by rzucił narkotyki. On wydaje się lubić stan, w jakim aktualnie się znajduje. Możesz też zaproponować, że razem z nim wybierzesz się do ośrodka leczenia uzależnień. Może wówczas skłoni się, by pójść do specjalisty po pomoc. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...