Skocz do zawartości
Forum

Jak mam odzyskać najlepszą przyjaciółkę?


Gość Andra_Snape

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andra_Snape

Od ponad tygodnia moja najlepsza przyjaciółka się do mnie nie odzywa, ponieważ powiedziałam, że zasługuje na lepszą przyjaciółkę niż ja. Ona wie, że mam zaniżoną samoocenę ale... obraziła się na mnie i się nie odzywa. Przepraszałam ją w sms'ach, na fejsie i nawet mi nie odpisała. Próbowałam do niej zadzwonić, ale nie odbiera albo odrzuca. Prosiłam ją o to, aby napisała mi chociaż, czy nadal się przyjaźnimy, ale to nic nie dało. Płaczę bez przerwy, ponieważ nie chcę stracić tej przyjaźni i boję się, że to się stało. Błagam Was pomóżcie mi, bo już nie wiem co mam zrobić. Tak bardzo za nią tęsknię :'(

Odnośnik do komentarza

Witaj Andra_Snape!

Czy jesteś pewna, że Twoja przyjaciółka obraziła się akurat za te słowa, które do niej powiedziałaś (że zasługuje na lepszą przyjaciółkę niż Ty)? Daj jej czas i nie pisz do niej SMS-ów. Jeśli zależy Ci na rozmowie, to lepiej byście porozmawiały ze sobą bezpośrednio twarzą w twarz i wyjaśniły sobie, o co dokładnie poszło. Mam nadzieję, że Twoja przyjaciółka da się przeprosić i znowu będziecie sobie bliskie jak dotychczas. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...