Skocz do zawartości
Forum

Problem z snem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Otto mam mały probłem po operacij(otwarte złamanie piszczela) mam problemy z snem, np kłade sie spać o 15-16 a wstaje o 3-4 w nocy czasami trafi sie tak że potrafie nie spać 20 godzin po czym pozniej spać 16 i tak dalej troche to irytujące gdy wszscy spią to ja nie a gdy każdy chodzi to ja potrafie spać, jeszcze problem bo dość czesto siadam w snie nieswiadomie gdby nie domownicy nawet bym nie wiedział że coś takiego sie dzieje spie nie spokojnie zwalam poduszki z łózka a posciel jest cały czas zdjęta, Czy jest to jakiś poważy problem ? czy poprostu jestem inny? problem z godziną spania zaczał sie po operacij siadanie i niespokojny sen to praktycznie od zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Gość adam 213

Witam , mam podobny problem zaczeło się to kilka lat wstecz gdy moja mam zmarła , wpadłem w złe towarzystwo , używki próbowałem odreagować stres . Jednak wyszło na to że podupadłem na zdrowiu , w nocy nie mogłem zasnać do godzin poranych , w dzień odsypiałem do 15 ,16 byłem cały czas przemęczony , przed snem miewałem szybkie bicie serca ,w dzień tiki nerwowe w postaci odskakiwania głowy , non stop jakiś stres z byle jakiego powodu . nie wspomne o życiu towarzyskim bo runeło całkiem ... od jakiegoś czasu uczęszczam do specjalisty psychiatry , pani psychiatra przepisała mi leki w postaci mianseryny i promazinu . biore leki ,pomagają do momentu przyzwyczajenia się do dawki jaką biore później są nawroty bezsenności. prosze o jakąś pomoc w temacie

Odnośnik do komentarza

Ja miałam podobnie jak miałam sporo stresu w pracy, bo później wieczorem nie mogłam spać, pomogło mi branie nervomixu sen, jeśli to nie pomoże u Ciebie to wiem, że jest też wersja forte ale nie można jej brać za długo, jeśli i to nie pomoże to też trzeba brać pod uwagę wizytę u psychiatry i psychologa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...