Skocz do zawartości
Forum

kocham żonatego mężczyznę


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem i nie wiem jak go rozwiazac.przez internet poznalam faceta 30lat od poczatku mialam swiadomosc ze ma zone i dziecko.nie mieszkaja razem ona z synem mieszka w krakowie a on w lublinie.sa w tak zwanej seperacji.on mi mowil ze nie wie jak ma postapic czy wziasc rozwod czy walczyc sam sie wacha.tylko nie sadzilam ze sie w nim zakocham.byla to milosc od pierwszego wejrzenia,od tamtego czasu a znamy sie juz 4mies ciagle o nim mysle tesknie za nim za jego przytuleniem rozmowa spotykamy sie co tydzien jest nam razem dobrze i w lozku i w rozmowie.w ktorejs z rozmow stwierdzil ze jestem laska i mam swietna figure.wczoraj sie z nim spotkalam rozmawialismy smialismy sie i powiedzilal ze jakbysmy byli razem to fajnie by nam bylo.z niecierpliwoscia czekam na jego kolejny sms tel spotkanie.ale tez wiem ze ma zone i syna i ze w kazdej chwili moga do siebie wrocic i jak o tym mysle to jest mi bardzo smutno.i wtedy napewno by nasza sie znajomosc skonczyla.jest przystojny dobrze mi sie z ni rozmawia lubi sie ze mna spotykac.fakt zgodzilam sie na staly uklad tzn.spotykac sie na sex poprzytlac sie porozmawiac i on po tym odwozi mnie do domu i tak w kolko.ja tez chce sobie zycie ulozyc miec meza ale nie potrafie nikogo znalesc bo ciagle mysle o nim i wiem ze to jest prawdziwa milosc .obawiam sie ze zniknie.zapytalam sie go czy wie po co sie znim spotykam on na to ze dla zawalistej przyjemosci ja odp tak ale jest drugi powud.i wiem ze jak wyznam mu prawde to ze wiecej sie nie odezwie .bardzo bym m chciala powiedziec ze go kocham ze zrobie dla niego wszystko tylko nie wiem czy to jest najlepszy pomysl bo nie chce psuc naszego ukladu.chodz bym chciala czego wiecej .owszem mam synka nie z nim on wie;i powiedzial ze super by bylo jakby sie zwiazal z taka kobieta .obawiam sie ze ja dla niego nic nie znacze . sama nie wiem co mam robic prosze o pomoc nie umiem z niego zrezygnowac powiedzial ze szuka kobiety do normalego zwiazku ja moge mu to dac tylko czy wyznac prawde majac na uwadze ze nie jest po rozwodzie ?????caly czas o nim mysle

Odnośnik do komentarza

joanna090, związałaś się z mężczyzną, który ma nieuporządkowane relacje z inną kobietą. Jest w separacji z żoną i zwleka z decyzją, co dalej - czy walczyć o małżeństwo, czy rozwieść się i zaangażować się w nową relację. Jak dla mnie, dla niego taka sytuacja jak teraz jest wygodna. Spotykając się z Tobą, wyraźnie daje znać, że nie zależy mu na małżeństwie. W przeciwnym razie walczyłby o rodzinę, o dziecko, żonę. On natomiast woli spotykać się z Tobą, prawić Ci komplementy, rozkochiwać w sobie, ale zasłaniać się "małżeństwem", o które nie wie, czy ma walczyć. To nieuczciwe - nie tylko wobec żony, ale także wobec Ciebie. Jeśli zależy Ci na szczęśliwym związku, postaw ultimatum - niech Twój "partner" zdeklaruje się, co dalej, co zamierza, czy się rozwodzi i razem staracie się stworzyć związek, czy jednak będzie walczył o rodzinę, co wówczas oznacza koniec Waszej znajomości. Nie pozwól mu sobą manipulować i traktować się przedmiotowo. Być może Ty się zaangażowałaś, liczysz na miłość, a on Cię tylko wykorzystuje i nie myśli nawet, by z Tobą się wiązać. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Wiedziałaś na co się piszesz, więc to tylko i wyłącznie Twoja wina, że teraz jest Ci tak źle. Nie licz na to, że po wyznaniu mu uczuć on rzuci wszystko dla Ciebie. Gdyby chciał, to już dawno by to zrobił.
Z drugiej strony tkwienie dalej w takiej relacji działa tylko na Twoją niekorzyść.
Dobrze wiesz, że zakończenie tego będzie najlepszym wyjściem dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Jaką masz pewność, że on naprawdę jest w separacji z żoną, że naprawdę razem nie mieszkają? a może on tylko pracuje w innym mieście, a jego żona nawet nie wie, że jest w separacji z mężem.
Może zdobądź do niej kontakt i spytaj u źródła.

Odnośnik do komentarza

Jezu , w co się Pani wpakowała ?
Rozumiem że każdy popełnia błędy , ale tak bez większych przemyśleń ?
I jeszcze tak ślepo wierzyć w to co mówi facet który jest w ''separacji '' ?
To jest nie fair i wobec Pani i wobec jego żony . Tak jak napisała Pani psycholog myślę że stawienie ultimatum na najlepsze wyjście z tego . Bo po co płakać za kimś kto nie zapłaczę za Panią ? Po co kochać kogoś jak ten ktoś Pani nie kocha ? Jakby Pani strasznie się bała tego odrzucenia , nie chciała Pani znać prawdy . To takie nie rozsądne tak się dac rozkochiwac i sobą manipulować . To oczywiście nie tylko Pani wina , ale trzeba się wyrwac z tych sideł . Moim zdaniem to manipulant .
Przepraszam ale tu powiedzenie całkowicie się zgadza że : Mężczyzna wykorzystuje uczucia żeby dostać seks . Kobieta wykorzystuje seks żeby dostać uczucia . Pozdr i zdr

Odnośnik do komentarza

Marzysz o miłości i mężu.. czy ten facet Ci to da? Nie uporządkował swoich spraw, nie spieszy się, jest mu tak wygodnie. Czy chcesz być cały czas ta drugą?... A może będąc w takim układzie, po drodze przegapisz swoją miłość i szansę na rodzinę z innym mężczyzną. Trudna decyzja dla Ciebie bo zaangażowałaś się w układ, który patrząc z boku... jest bez przyszłości. Życzę Ci szczęścia a tego wygodnickiego pana pożegnaj jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

kocham go i chce z nim byc. obiecal sie ze mna zwiazac o rozwodzie.tylko dzis zadzwonil i powiedzial ze nie mozemy sie spotykac bo jego zona jz wie i nie chce zeby rozwod by byl z jego winy.i chcial bym czekala rok na niego.uwaza ze detektyw go sledzi i dlatego nie chce sie spotkac.wczoraj rozmawialismy i muwil ze mozemy sie spotykac a dzis ze nie ze dopiero po rozwodzie.muwil ze chce ze mna byc ze jestem fajna itp.ja uwazam ze jakby mu zalezalo to nadal bysmy sie spotykali.tez tak uwazacie ?czekac czy odpuscic ?

Odnośnik do komentarza
Gość Anciak871

Naprawdę przejrzyj na oczy, facet ewidentnie się Tobą bawi. Ma darmowy seks i o to mu tylko chodzi. A żona pewnie robi jakieś podchody i może załagodził sprawę tłumacząc jej że to Ty się przyczepiłaś a nie on do Ciebie .

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Joanno zastanow się czy takiemu komus kto zdradza żone można wierzyć chociazby w jedno słowo?
Jesli Ty nie przerwiesz tego ../.nie umiem znależć słowa bo to przeciez zaden związek./ to on tę farse bedzie ciagnął jeszcze kilka lat...

Wierzysz w kazde jego słowo i mimo tylu naprawde dobrych rad dziewczyn z forum — w dalszym ciągu nie chcesz ich przyjmować do wiadomości.

Wystarczy że powie ze" fajna z Ciebie laska,masz swietną figurę ...a Ty juz lecisz jak ćma do ognia.Facet wabi pieknymi słówkami zeby zdobyc to co chce mieć a madroscia kobiety jest odsyłac takiego pana do żony i dzieci...Jesli jest w separacji to niech najpierw uporzadkuje swoje sprawy a potem dopiero zaczyna nowy związek...

W necie jest pelno takich " wędkarzy ".Uwazaj.

Odnośnik do komentarza

Czy Ty w ogóle masz jakieś namiary na niego,
czy może byłaś po prostu chętna i gotowa, gdy on pojawiał się w Twoim mieście?
Lepiej dowiedz się gdzie on właściwie mieszka, zanim całkowicie ulotni się z Twojego życia, bo już czyni ku temu przygotowania.
Zostaniesz z kolejnym dzieckiem i bez alimentów.
Dobrze byłoby, gdybyś wreszcie zaczęła wyciągać wnioski z popełnionych życiowych błędów.
Wchodząc w dorosłe życie, należałoby najpierw zadbać o rozwój osobisty, wykształcenie, znaleźć pracę, a dopiero później pomyśleć nad poprawą demografii w kraju.

Odnośnik do komentarza

Masz 20 lat, czyli całe życie przed Tobą. Mam wrażenie, że nie jesteś pewna swojej wartości. Zacznij się realizować, zdobywać nowe doświadczenia, kompetencje. Pod żadnym pozorem nie pokazuj mu, że jesteś słaba( nie dzwoń, nie pisz, nie bądź na jego zawołanie). Pamiętaj to Ty jesteś Panią swego losu !!! On oszukuje już jedną kobietę, jaką masz pewność, że z Tobą nie postąpi podobnie? Zastanów się czy warto na kogoś takiego tracić czas ? Pamiętaj przyszłość z takim człowiekiem zawsze będzie pod znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza

joanna090, napiszę krótko, acz treściwie, bo poprzednicy w tym wątku napisali Ci już wiele mądrych słów.

Nie czekaj na tego pana, odpuść. Nie jest Ciebie wart. Pomyśl - ten mężczyzna najpewniej oszukuje swoją żonę. Jak zatem możesz mu ufać? Masz pewność, że Tobie mówi prawdę? Bo śmiem twierdzić, że Tobie również kłamie i manipuluje Tobą. Nie marnuj na niego czasu! Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

powiedzialam mu o ciazy a on do mnie ze mam usunac i ze mam mu obiecac ze rok bez jakiegokolwiek konatku bende czekacna niego a on po rozwodzie mi napisze i ze od razu mam przyjsc mieszkac.i jeszcze jakas kuzynka dzwoni z pretensjami bo nie chce usunac ciazy.i mi muwila ze mu zalezy to jakby mu zalezalo to by sie spotykal i nie kazal usuwac wpadlam biorac tabletki

Odnośnik do komentarza

joanna090, z tego co kojarzę, to już Twój kolejny wpis na forum. Nie łudź się, że mężczyzna, z którym masz dziecko, weźmie odpowiedzialność za Ciebie i dziecko. Mówi Ci, że masz usunąć dziecko, a potem każe Ci czekać na siebie rok aż weźmie rozwód. Dziewczyno, śmiem twierdzić, że on żadnego rozwodu nie weźmie, a nawet jeśli, to przez rok zdąży sobie na nowo ułożyć życie, z dala od Ciebie. Wnieś o alimenty na dziecko, a o tym panu zapomnij, bo nie ma nawet z kim rozmawiać. Przykre, ale niestety prawdziwe. I im wcześniej sobie to uzmysłowisz, tym lepiej dla Ciebie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dlaczego zakładasz coraz to nowe wątki?
Jeśli szukasz porady, to lepiej zachować ciągłość historii.
Osobiście podejrzewam Cię o trolling.
Trudno uwierzyć, że masz 20 lat, jesteś już samotną matką, wdałaś się w romans z żonatym i w oka mgnieniu zaszłaś z nim w ciążę.
Jeśli nawet to prawda, to mimo zakładania kolejnych wątków, nie słuchasz rad, może weź się za naukę, zawsze to jakaś korzyść.

Odnośnik do komentarza

dorota_heh
Nie chcę być pesymistka ale takie zwiazkinie maja przyszłości. Z jego żona łączy go dziecko, nawet nie maja rozwodu... Najlepiej już teraz sie oswoić z faktem że to się nie uda niż czekać na cud. Moja św pamięci mama wiązała z mężczyznami którzy nie byli całkiem wolni no i żaden z nią nie został.

O jakim związku piszesz? W związku, to ten koleś jest z żoną.
Nie myl związku z bzykankiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...