Skocz do zawartości
Forum

Mania...


Gość anonim2222222

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonim2222222

Paliłam maruhuane przez dość długi okres czasu(3 lata), nie zdawałam sobie sprawy, że coś złego może się ze mną stać, lubiłam to, funkcjonowałam normalnie a ona wpływała na mnie pozytywnie, w pewien sposób nadawała kolor mojemu życiu - wcześniej miałam skłonności depresyjne, nie zdiagnozowano tego u mnie ale przez większość czasu byłam smutna, nie potrafiłam cieszyć się życiem w pełni nie potrafię powiedzieć czemu, niczego mi przecież nie brakowało. Wszystko w moim życiu wiodło się w miarę normalnie. Aż pewnego razu bum, moja osobowość zmieniła się. Byłam pobudzona, pełna energii, moje poczucie własnej wartości wzrosło, byłam cały czas uśmiechnięta, otwarta, zabawna. Czułam się rewelacyjnie. Oczywiście w międzyczasie paliłam. W końcu przestałam nad tym panować. Zaczęłam wyobrażać sobie różne dziwne rzeczy, zachowywałam się dziwnie. Do tego narobiłam wiele głupot, o których nie będę tu odpowiadać. Krótko mówiąc zaczęłam zachowywać się jak wariatka, wtedy nie zdawałam sobie z tego sprawy. Rodzice przerażeni moim zachowaniem skonsultowali mnie z psychiatrą, który orzekł - manię (wtedy nie przyjmowałam tego do wiadomości i nie podjęłam żadnego leczenia). Stopniowo mania zaczęła przechodzić, a do mnie zaczęło docierać do czego się dopuściłam. Na ten czas jestem w pełni świadoma co się ze mną stało, może to infantylne, ale strasznie mi głupio przed wieloma ludźmi, którym opowiadałam niestworzone rzeczy jest mi najzwyczajniej wstyd. Niektórzy znajomi się ode mnie odwrócili, mieszkam w małej miejscowości i najprawdopodobniej u wielu ludzi mam opinię wariatki. Nie potrafię sobie z tym poradzić, w pewien sposób zamknęłam się w sobie. Najchętniej nie wychodziła bym z domu i cały czas spała, ciągle rozpamiętuje ten okres. I jak tu dalej funkcjonować? Nic mnie nie cieszy i jakoś nie widzę swojej przyszłości, boję się nawrotu...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...