Skocz do zawartości
Forum

Diagnoza- borderline


Gość borderlinka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość borderlinka

Witam, w związku z moimi problemami, psychiatra skierował mnie jekiś czas temu na obserwację na dzieny oddział psychiatryczny, gdzie także odbywałam terapię grupową. Terapia trwała pół roku, dojeżdżałam tam od poniedziałku do piątku. Jeżeli chodzi o obserwacje, to postawiono mi diagnozę- osobowość borderline. Do psychiatry wybrałam się przez swoje problemy, czyli wahania nastrojów, częste popadanie w depresję, bywam także często kłótliwa.. Po usłyszeniu diagnozy postanowiłam poczytać troszkę na ten temat tejże osobowości i wiele aspektów się nie zgadza. Np. nie posiadam cech impulsywnych. Nie mam niestabilnych związków między ludźmi, fakt, często boję się odrzucenia, ale ma to związek z tym, iż dorastałam w domu alkoholowym, w którym czułam się odrzucana. Uczucia pustki także nie doświadczam. Czy ta diagnoza może być błędna?

Odnośnik do komentarza

Ja opiszę swój przypadek. Trafiłam do lekarza w kiepskim stanie. diagnoza - epizod depresji, fobia społeczna. Na oddziale lekarze stwierdzili, że to osobowość unikająca + depresja. Czyli można się pomylić. Ale nie jestem lekarzem z tamtego oddziału, na którym byłaś i nie znam Cię, więc nie mogę powiedzieć, czy to trafna diagnoza :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...