Skocz do zawartości
Forum

budze sie w środku nocy i nie moge spać


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Niestety, drogą wirtualną nie da się znaleźć przyczyny Twoich problemów ze snem. Przyczyn może być naprawdę wiele, np. jakieś współwystępujące choroby, nerwica, stres, nieprzestrzeganie zasad higieny snu, problemy hormonalne. W pierwszej kolejności należałoby skonsultować się z lekarzem rodzinnym i zrobić przynajmniej podstawowe badania, by sprawdzić, czy ze strony organizmu jest wszystko w porządku. Jeśli wszystko będzie OK, należy zadbać o jakość snu, np. wietrzyć sypialnię przed spaniem, zadbać o rytuały spania (lekka kolacja, kąpiel, piżama, spać), zadbać o wygodny materac, relaksację etc. Jeśli nic nie pomoże, wówczas swoje kroki trzeba skierować do poradni leczenia zaburzeń snu. Tylko bezpośrednia konsultacja ze specjalistą daje możliwość postawienia diagnozy i wdrożenia odpowiedniego leczenia. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość lennaska

Przyczyn może być wiele, ja jak miałam dużo stresu w życiu to nie mogłam spać w nocy (nowa praca, przeprowadzka i wiele innych), budziłam się co kilka godzin albo nie mogłam wcale zasnąć, możesz spróbować brać np. nervomix sen (ma walerianę, nie można go stosować dłużej niż 3 tygodnie), mi pomógł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...