Skocz do zawartości
Forum

Zazdrość o inną dziewczynę


Gość Madziuska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy tutaj powinnam kierowac swoje pytanie,ale chodzi o moja zazdrosc. Mam 18 lat,jestem z chlopakiem prawie 3 lata. Czemu ciagle mam te same mysli.Gdy jestem przy nim wszytsko jest ok ale nawet jak spojrzy na inna zaczynam sie denerwowac,ze on ma jakies zwiazane z nia mysli,uwazam ze kazda jest ladniejsza ode mnie i,ze kazda podoba mu sie bardziej. Boje sie,ze zostawi mnie dla innej,ze interesuje sie innym,a ze mna jest bo jest.Chce nad tym zapanowac,ale nie moge mam jakas opsesje. Jestem przerazliwie zazdrosna,gdy patrzy na inne,gdy powie,ze ta jest ladna.Nawet gdy ogladamy razem zdjecia martwie sie o to,co on sobie tam mysli na widok jakies ladnej dziwczyny. Czy kiedys to sie skonczy ? ciezko jest tak zyc. LIcze na odpwiedz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość urszula9

Ciężka sprawa... Zazdrość jest potężnym wrogiem... Niestety, ale wynika ona z Twojej niskiej samooceny. Najwidoczniej twój facet nie jest w stanie na tyle Cię dowartościować, żebyś zmieniła pogląd na samą siebie. Przecież, gdyby nie chciał z Tobą być to by nie był, byłby z inną. Najwyraźniej właśnie Ciebie chce a więc musisz mieć w sobie coś wyjątkowego. Jeśli będziesz ciągle zła i będziesz robiła mu sceny to on tego długo nie wytrzyma. Licz się z tym.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim uwierz w siebie, uwierz w to, ze jesteś atrakcyjna, wyjątkowa i na tyle fajna, że Twój chłopak zakochał się w Tobie - nie w innej! To, że podoba mu się jakaś aktorka czy nawet koleżanka o niczym nie świadczy. Jest wiele pieknych kobiet, które się podobają mężczyznom, ale kochają swoje wybranki. Musisz uwierzyć w to, że Ty dla niego jesteś numerem jeden i nie musisz się o nic bać. Zazdrość jest fajna gdy ma swoje granice, ale taka zazdrość jak Twoja jest przesadna. Jak nie zmienisz swojego podejścia, zacznie się kontrolowanie go, kłótnie i podejrzenia, a przez to chłopak się przestraszy i ucieknie. W związku ważne jest zaufanie - zaufaj więc jemu, ze zależy mu na Tobie i oczywiście sobie - że jesteś wartościowa i dla niego najpiękniejsza. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...