Skocz do zawartości
Forum

prawo jazdy


Gość marzak 96

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marzak 96

Witam mam prawo jazdy od 5 msc wszystko bylo dobrze zdalam wszystko za pierwszym podejsciem na kursie nie moglam sie doczekac az wsiade do auta, a terazjak slysze ze mam gdzies pojechac to sie strasznie boje najgorzej tego, ze kogos potrace albo wjade w jakis samochod. W sumie boje soe tylko tego :( nwm jak mam sobie z tym poradzic :(

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnulka 24lata

W sumie mam to samo,tylko że ja nie miałam tyle szczęścia co Ty i niestety nie zdałam jeszcze prawo jazdy :-( ale teraz wezmę się i mam nadzieję,że mu się uda!
Tyle,że ja mam taki problem bo jeżdżę '' bez" i teraz się boję jak wsiądę w ' L'
Jak to mówił Mój instruktor jestem nauczona ' złych nawyków ' w prowadzeniu samochodu,a tym bardziej jak się jedzie BMW...jeszcze nigdy nikogo nie potrąciłam,ani nie spowodowałam wypadku....ale teraz mnie szlak trafia jak mam jeździć ' 40-stką '

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnulka 24lata

Znaczy miałam kiedyś ' drobną stuczkę ' ale nikomu nic się nie stało i też mówiłam,że już nie wsiądę bo się wystraszyłam! Wsiadłam i drugi raz miałam stuczkę,ale nic się nikomu nie stało,tylko znowu ' obiłam ' swój samochód ...i od tamtej pory już nie wsiadam i nie jeżdżę,a jak już wsiądę to się cała trzęsę....

Odnośnik do komentarza

Jedynym sposobem na to, by oswoić swoje lęki przed jazdą samochodem, jest jak najczęstsze siadanie za kierownicą. Zdaję sobie sprawę, że strach jest duży, ale warto się przełamać. Działaj małymi krokami. Może na początku spróbuj jeździć z kimś z boku, z kimś bardziej doświadczonym, kto ewentualnie Ci pomoże w trudniejszych chwilach. Odwagi i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeździ, jeżdzi i jeszcze raz jeździ. to jedyny sposób na przezwyciężenie lęku. Ja na początku też się bałam, ale jeżdzić musiałam. Dzieci do szkoły, daleko do pracy...Nogi mi się trzęsły, ręcę mokre od stresu...Jeżdziłam wolno, inni kierowcy oczywiście na mnie trąbili, bo każdemu się spieszyło, ale sie tym nie przejmowałam. Strach sam minął nie wiadomo kiedy, a teraz po kilku latach musze stwierdzić, że uwielbiam jeżdzić autem . Najwżniejsze żybyś czuła się bezpiecznie, dlatego staraj się jeżdzić wolno. powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...